Misiewicz zawieszony w PiS? „To uchroni wizerunek partii”

Facebook

„Rzeczpospolita” oraz „Fakt” poinformowały o zarobkach Bartłomieja Misiewicza na kolejnym już stanowisku. Tym razem miał zostać zatrudniony jako pełnomocnik zarządu państwowej Polskiej Grupy Zbrojeniowej ds. komunikacji za 50 tys. (sic!) złotych miesięcznie oraz służbowy samochód. PGZ twierdzi, że wynagrodzenie żadnego z pełnomocników zarządu nie sięga tej kwoty. Jarosław Kaczyński zapowiedział zawieszenie ikony „dobrej zmiany” w partii.

– Chciałem powiedzieć kilka słów w tej bulwersującej sprawie, która dziś znalazła się w mediach, chodzi o pana Misiewicza. Zaraz po przybyciu do siedziby partii podpiszę decyzję o jego zawieszeniu w prawach członka partii – zapowiedział Jarosław Kaczyński. – Zostanie także powołana komisja PiS dotycząca zbadania całej tej sprawy, jak i tych poprzednich – dodał.

– Decyzja o zawieszeniu Bartłomieja Misiewicza w prawach członka partii ma chronić dobry wizerunek Prawa i Sprawiedliwości – mówi Beata Mazurek, rzecznik PiS.

Były rzecznik prasowy MON i b. szef gabinetu politycznego ministra Antoniego Macierewicza Bartłomiej Misiewicz został w poniedziałek pełnomocnikiem zarządu państwowej Polskiej Grupy Zbrojeniowej ds. komunikacji w spółce.

W środę „Rzeczpospolita” oraz „Fakt” podały informację o rzekomych zarobkach Misiewicza. Według gazet będzie on zarabiał 50 tys. zł miesięcznie za pracę na stanowisku pełnomocnika zarządu ds. komunikacji w PGZ i może liczyć na służbowy samochód.

Jas/RadioMaryja.pl, polskaracja.com

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net