Mleko jako symbol rasistów

Choć trudno w to uwierzyć, zdaniem PETA krowie mleko jest symbolem rasistów, a ser wspiera seksizm. Ekolodzy porównują także pozyskiwanie białego płynu do gwałtu i zachęcają, by miłośnicy mleka przerzucili się na wegańską dietę.

– Gwałt to chyba najobrzydliwsze przestępstwo z udziałem przemocy i władzy. Jest to standardowa procedura w przemyśle mleczarskim – czytamy na stronie PETA. Zdaniem organizacji deklarującej się jako obrońcy praw zwierząt pozyskiwanie mleka od krów jest równoznaczne z gwałtem.  – Gdy człowiek jest zmuszany wbrew swojej woli do seksu, nazywamy to gwałtem. Gdy dzieje się to ze zwierzętami na farmach, nazywamy to „sztucznym zapłodnieniem” – czytamy na stronie PETA, która przekonuje do rezygnacji z mleka i produktów mlecznych.

Mleko nie podoba się PECIE także dlatego, że jest… rasistowskie! – Krowie mleko od dawna zostało uznane za symbol białej supremacji – można przeczytać na stronie. Ekolodzy powołują się m.in. na scenę z filmu „Bękarty wojny”, gdzie niemiecki zbrodniarz Hans Landa pije mleko. PETA zachęca, by zrezygnować z jakichkolwiek produktów zwierzęcego pochodzenia i zastąpić je wegańskimi.

To nie pierwsza absurdalna kampania PETY. Organizacja krytykowała m.in. gry komputerowe za to, że pojawiają się w nich futra, a także za „brutalne” łapanie Pokemonów.

peta.org, gram.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net