Mocny komentarz do koronaświrusa! „Na wiecach wyborczych Dudy nie było żadnych zakażeń, ale na weselach już tak, ciekawe” (WIDEO)

Łukasz Kopczyk skomentował ostatni pobyt Łukasza Szumowskiego na urlopie, brak bojaźni wobec koronawirusa, o który sam apelował oraz absurdalną retorykę rządu na temat SARS-CoV-2.

– Wczoraj widziałem zdjęcia z urlopu ministra Szumowskiego, jak dobrze się bawi. Jak wspina się na kładkę wychodząc z wody i zapina wypiętą jakąś panią, a ta pani zapina wypiętego jakiegoś pana – mówi na nagraniu Łukasz Kopczyk.

– Uśmiechnięty pan, uśmiechnięta pani i minister Szumowski też uśmiechnięty. Ale chyba ktoś chciał mu *** urlop i minister Szumowski musi wracać do obowiązków. No bo rekord zakażeń koronawirusem – dodaje.

Jak podkreśla, „koronawirus nie śpi, koronawirus atakuje”.

– Atakuje teraz i pojawią się pewnie kolejne obostrzenia, żeby tylko za mordy nas złapać. Dlatego nie dajcie się zmanipulować, nawet jeśli będą wobec was używać przemocy, przede wszystkim słownej. Albo zaczepiać w sklepach czy gdziekolwiek indziej – nie dawajcie się. Po prostu zdrowie nie pozwala nosić wam maseczek. Bo noszenie maseczek brudnych jest szkodliwe i ze względu na zdrowie nosić ich nie trzeba – apeluje.

Zwrócił także uwagę, że „na wiecach wyborczych nie było żadnych zakażeń”, za to „ktoś idzie na wesele i się zaraża”.

– Ktoś jedzie na wakacje i się zaraża. A na wiecach Andrzeja Dudy, na które przychodziły „tysiące osób”, nikt się nie zaraził. Ciekawe, prawda? –

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Mocny komentarz do koronaświrusa! „Na wiecach wyborczych Dudy nie było żadnych zakażeń, ale na weselach już tak, ciekawe” (WIDEO)

  • 3 sierpnia 2020 o 09:04
    Permalink

    Nie od dziś wiadomo, że ta cała panściema to projekt polityczny. Kłopot polega jednak na tym, jak przekonać około 70-60 % społeczeństwa, że są oszukiwani, i to przez rządy, które tak hojnie rozdają rozmaite zasiłki?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.