Molestowanie w Parlamencie Europejskim

Diliff, CC BY-SA 3.0, wikimedia commons

Jak wynika z informacji uzyskanych przez dziennikarza z Brukseli, problem molestowania nie dotyczy wyłącznie gwiazd Hollywood. Jest obecny również wśród posłów Europarlamentu, który na swoich sztandarach ma walkę o równouprawnienie kobiet.

Parlamentarzyści z Brukseli bardzo często krytykują państwa wspólnoty, zwłaszcza te hołdujące konserwatywnym wartościom, oskarżając je o dyskryminację czy wręcz o łamanie Są to często okropne doświadczenia dla ofiar i skomplikowane do zgłaszania problemykobiet. Okazuje się jednak, że sami nie są bez winy. Australijczyk, Ryan Heath pracujący obecnie w Brukseli postanowił zapytać liczne pracujące w Europarlamencie kobiety, czy doświadczyły molestowania ze strony kolegów-posłów.

Wyniki śledztwa były zatrważające. W przybytku równouprawnienia i postępu posłanki były wielokrotnie nagabywane, robiono im zdjęcia, wysyłano dwuznaczne SMS-y. Europarlamentarzyści obiecywali pracę w strukturach UE oraz przychylność w sprawach politycznych – wszystko to w zamian za seks. Dziennikarz wspomina także o pośle, który zamawiał dla swojego przełożonego prostytutki. Molestowanie dotyczy również mężczyzn – jak w przypadku parlamentarzysty, który dokonywał czynności seksualnych na oczach swojego pracownika.

polsatnews.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.