Murzyn zgwałcił kobietę w pociągu. Pasażerowie zamiast wezwać policję lub interweniować, nagrywali zajście

35-letni Fiston M. Ngoy został zatrzymany przez policję za zgwałcenie kobiety w pociągu w Filadelfii. Co ciekawe, przedział nie był pusty. Nikt z pasażerów jednak nie zareagował należycie – ani nie próbowano przeszkodzić napastnikowi ani nawet nikt nie zadzwonił na numer alarmowy.

W środę wieczorem w pociągu należącym do lokalnego operatora komunikacji publicznej SEPTA 35-letni murzyn postanowił zgwałcić kobietę, która również jechała pociągiem.

– W pociągu byli inni ludzie, którzy byli świadkami tego strasznego czynu, który mógłby być zatrzymany wcześniej, gdyby ktoś zadzwonił na 911 – napisał w oświadczeniu operator.

Policję zawiadomił pracownik pociągu. Będąc w pobliżu zajścia zorientował się, że coś jest nie tak. Policja zjawiła się po trzech minutach i zatrzymała mężczyznę. Dowodem w sprawie jest nagranie z monitoringu w wagonie.

SEPTA podkreśla, że inni pasażerowie „trzymali w rękach telefony zwrócone w kierunku atakowanej kobiety. – Każdy, kto był w tym pociągu, musi spojrzeć w lustro i odpowiedzieć sobie, dlaczego nie zainterweniował, ani czegoś nie zrobił – powiedział CNN policjant Timothy Bernhardt.

Ngoy nie znał swojej ofiary. Obecnie przebywa w miejscowym więzieniu.

onet.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

6 komentarzy do “Murzyn zgwałcił kobietę w pociągu. Pasażerowie zamiast wezwać policję lub interweniować, nagrywali zajście

 • 20 października 2021 o 09:04
  Permalink

  Dlaczego nie reagowali? Bo to jest politycznie niepoprawne. Przecież za lata niewolnictwa murzynom, o przepraszam czarnoskórym wszystko wolno

  Odpowiedz
  • 20 października 2021 o 09:37
   Permalink

   Do – Ja. Nie tylko chodzi o czarnoskórych…ale takze o to ze trafisz na feministke ktora ppzwie cie do sadu za próbę ratunku… tak jak to robia kobiety w Szwecji… swiat stanął ma glowie… ale mnie tam debili nie szkoda .XD

   Odpowiedz
  • 20 października 2021 o 09:52
   Permalink

   nie czarnoskórym tylko afro amerykanom

   Odpowiedz
   • 21 października 2021 o 08:21
    Permalink

    Wszystko co złe i nie normalne powinno być bezwzględnie tępione dzisiaj niestety cywilizowane społeczeństwa toczy zaraza chorego pojmowania tolerancji. Jest to choroba która niszczy białą i chrześcijańską Europę.

    Odpowiedz
  • 24 października 2021 o 16:08
   Permalink

   Przecież mudziny są święte i one mogą w USA robić co chcą. 🤣😂🤣😂

   Odpowiedz
  • 8 listopada 2021 o 15:26
   Permalink

   Nie przepraszaj ;) Murzyn to odpowiednie określenie człowieka o czarnej skórze. Jeszcze 30 lat temu było to jak najbardziej poprawne określenie i wcale ich nie obrażające dopóki postkomuna-NWO nie dotarła ze swoją chorą poprawnością polityczną także i do Polski. Wtedy ciemnoskórym studentom „wyjaśniono” że słowo 'murzyn’ odnosi się do kogoś, kto pracuje niewolniczo. No i zaczęło się. Wierszyk Tuwina „Murzynek Bambo” poszedł w odstawkę. Ja uczyłam się go w szkole podstawowej (nomen-omen – za komuny!), ale moje dzieci, ćwierć wieku później, już nie.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net