Muzułmanie w Anglii chcą szariatu i chronią terrorystów

foto: Pixabay.com
foto: Pixabay.com

Brytyjska stacja Channel 4 przeprowadziła wśród miejscowych muzułmanów ankietę dotyczącą poglądów na prawo w kwestiach światopoglądowych. Wyniki są niepokojące choć nie zaskakują – wyznawcy islamu chcą, by w Wielkiej Brytanii dostosowano przepisy do prawa muzułmańskiego. To porażka multikulturalizmu – ocenia były szef Komisji ds. Równości i Praw Człowieka.

Spośród tysiąca ankietowanych muzułmanów żyjących w Wielkiej Brytanii 52 proc. chciałoby, by seks z osobą tej samej płci był karalny (nie chodzi o legalizację tzw. związków partnerskich, lecz karanie za samo bycie w relacji homoseksualnej). Połowie badanych nie przeszkadza za to poligamia – zarówno kobiety, jak i mężczyźni zadeklarowali, iż ich zdaniem muzułmanin może mieć więcej niż jedną żonę. 39 proc. ankietowanych uważa także, że kobieta powinna być całkowicie posłuszna swojemu mężowi. Co czwarty muzułmanin w Anglii deklaruje wprost chęć zastąpienia obecnych przepisów prawem szariatu.

Jeszcze bardziej niepokoją wyniki ankiety w kwestii terroryzmu islamskiego. Jedynie jedna trzecia badanych przyznała,że zawiadomiłaby policję wiedząc, iż ktoś w otoczeniu prowadzi niebezpieczną działalność związaną z terroryzmem. 4 proc. wprost deklaruje poparcie dla terrorystów. Integracja muzułmanów w Wielkiej Brytanii to najprawdopodobniej najcięższe zadanie, z którym się dotychczas mierzyliśmy – przyznał Trevor Phillips, dawny szef brytyjskiej Komisji ds. Równości i Praw Człowieka. – Będziemy musieli porzucić wciąż tak kochany przez wielu, nie przynoszący efektów multikulturalizm, oraz przyjąć o wiele silniejsze metody zmierzające do integracji – dodaje Phillips.

MGOT/kresy.pl, telegraph.co.uk

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net