Arab próbował zgwałcić kobietę w Austrii

foto: Pixabay (kolaż)
foto: Pixabay (kolaż)

Z relacji zaatakowanej kobiety wynika, że mężczyzna “o arabskim wyglądzie” ścigał swoją ofiarę, która uciekała w niepełnej garderobie, aż do posterunku policji.

Pod koniec kwietnia w miejscowości Grinzing na przedmieściach Wiednia doszło do specyficznej próby gwałtu. Młodą, czekającą na przystanku kobietę zaczepił mężczyzna, którego wygląd wskazywał na arabskie pochodzenie. U spodni miał sznur zamiast paska. – Jedyne, co potrafił powiedzieć, to: “seks, seks, seks” – relacjonowała zaatakowana. Kobieta zaczęła uciekać, gdy napastnik wyjął z kieszeni prezerwatywę i opuścił spodnie. Agresor gonił ją, wciąż mając opuszczone spodnie, aż do momentu, w którym niedoszła ofiara schroniła się na posterunku policji.

W ostatnim czasie odnotowano w Austrii napaści na tle seksualnym, których sprawcami mieli być imigranci. 17-latek z Afganistanu próbował na ulicy w Styrii w biały dzień zgwałcić studentkę. Został jednak przegoniony przez przechodniów. Co prawda został potem aresztowany, ale po przesłuchaniu zwolniono go za kaucją. W wiedeńskim parku rozrywki inna studentka została zaatakowana i brutalnie zgwałcona przez trzech nastoletnich imigrantów. Azylanci pobili także mężczyznę, który próbował im przeszkodzić.

MGOT/panstwochrzescijanskie.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net