Muzułmanin zabił żonę – czeka na wyrok

foto: Freeimages.com
foto: Freeimages.com

W Grudziądzu rusza proces serbskiego muzułmanina, który zasztyletował swoją żonę – Polkę. Mężczyzna chciał uciec do Austrii. Grozi mu dożywocie.

Według zeznań świadków, Fehmin B. nie akceptował „nieposłuszeństwa” kobiety i tego, że nie chciała ona zachowywać się jak przykładna islamska żona. Po tym, jak kilkakrotnie została pobita, 28-letnia Kamila wyrzuciła męża z domu. Muzułmanin wyjechał do Serbii, lecz nawet stamtąd prześladował kobietę za pośrednictwem sieci. Sprawa zakończyła się tragedią – Fehmin B. wrócił do Polski i brutalnie zabił żonę zadając jej ciosy nożem. Zatrzymany przez policję w Krakowie czeka teraz na wyrok sądu, grozi mu dożywocie.

Konwersja na islam to coraz częstsze zjawisko wśród Polek, które robią to najczęściej przez wzgląd na swoich mężczyzn. Zdaniem obserwatorów tematu, polskie kobiety szukają w islamie tego, co przez lata starano się wyrugować w kulturze zachodu: tradycyjny podział ról, deklarowany szacunek dla małżeństwa i rodziny, czystość przedmałżeńska, opiekuńcza postawa mężczyzny. Nawet, jeśli w praktyce okazuje się najczęściej, że deklaracje te rozmijają się z rzeczywistością, są one atrakcyjnym obrazem dla kobiety.

Mgot/pch24.pl, polityka.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net