10 czerwca 2024
Wiadomości

Muzułmanka nie będzie ukarana za spalenie Biblii

foto: Pixabay.com
foto: Pixabay.com

Czy w Paryżu można bezkarnie spalić Pismo Święte? Okazuje się, że tak. Muzułmańska kobieta publicznie spaliła Biblię. Odpowie jedynie za noszenie burki.

Do zdarzenia doszło wieczorem w XII dzielnicy Paryża. Policjanci spostrzegli dym oraz postać w burce. Okazało się, iż 34-letnia muzułmanka postanowiła spalić Biblię, ponieważ – jak twierdzi – czuła się prześladowana przez chrześcijan. Kobietę aresztowano, a następnie poddano badaniom psychiatrycznym. Lekarze uznali, że nie ma zaburzeń psychicznych. Najbardziej zadziwia jednak kara, którą wymierzono kobiecie. Muzułmanka nie poniesie żadnych konsekwencji za wzbudzanie nienawiści na tle religijnym, czy nawet za zagrożenie dla środowiska. Ukarana będzie jedynie za to, że w miała na sobie burkę.

„Nasze władze mają w zwyczaju reagować żywiołowo i potępiać stanowczo zdarzenia o wymowie antysemickiej bądź anty-muzułmańskiej. Lecz przeciwko temu aktowi anty-chrześcijańskiemu oraz przeciwko innym czynom wymierzonym w chrześcijaństwo, jak np. profanacje kościołów, nie pada ani słowo, nie bulwersują się nimi media” – komentuje sprawę Ludovic Demathieu z portalu Boulevard Voltaire. „Nie wyobrażam sobie, by coś takiego miało miejsce, gdyby Koran spalono w kraju muzułmańskim. Powracając jednak na grunt francuski, przez swoje miczenie rząd potwierdza podwójną sprawiedliwość, zmianę cywilizacyjną, która zostaje nam narzucona, swoją zdradę wobec kultury i historii Francji” – dodaje Demathieu.

MGOT/bvoltaire.fr

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net