Nagi i pijany prokurator w sklepie to tylko wierzchołek góry lodowej. Wcześniej po pijaku miał nagabywać policjantkę i inną kobietę

– Prokurator, który pijany wyszedł na spacer nago po ulicach Świdnicy, został zawieszony na sześć miesięcy. Jak wynika z ustaleń dziennikarzy „Gazety Wyborczej”, nie był to był to pierwszy incydent z udziałem Macieja W. W przeszłości nominat Zbigniewa Ziobry miał m.in. po alkoholu narzucać się jednej z policjantek. Do tej pory postępowania wobec niego były umarzane – czytamy na onet.pl.

Nagi i pijany prokurator Maciej W. spacerował po jednym ze świdnickich osiedli. Wszedł nawet do sklepu. Więcej o tym można przeczytać TUTAJ.

„Gazeta Wyborcza” dotarła do informacji, które wskazują, że ten wybryk prokuratora to jedynie wierzchołek góry lodowej. Wcześniej wobec W. toczyło się postępowanie w sprawie „niewłaściwych zachowań o podłożu seksualnym” wobec policjantki. Ponadto na jednym ze szkoleń Maciej W. „będąc nie w pełni ubranym” miał przechadzać się po korytarzu budynku i „narzucać się” kobietom.

Prokuratura Krajowa potwierdziła, że było postępowanie dyscyplinarne w sprawie narzucania się policjantce przez W. Jako, że żyjemy w III RP, postępowanie oczywiście zostało umorzone.

W październiku ubiegłego roku Sąd Dyscyplinarny przy Prokuratorze Generalnym udzielił nagany Maciejowi W. za „uchybienie godności urzędu prokuratorskiego” za narzucanie się kobiecie pod wpływem alkoholu. Wszczęto również postępowanie karne, ale je umorzono.

Według portalu swidnica24.pl, powołującego się na nieoficjalne doniesienia, mężczyzna to Maciej W. został w 2016 roku powołany na prokuratora Prokuratury Rejonowej w Świdnicy przez Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobrę.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net