6 grudnia 2023
Wiadomości

Nagi, pijany prokurator spacerował po osiedlu i wszedł do sklepu. Lokalny portal dotarł do informacji, kto powołał go na stanowisko

Do jednego ze świdnickich sklepów wszedł nagi mężczyzna. Okazało się, że nie tylko był pijany. To prokurator na urlopie.

Po osiedlu Zarzecze w Świdnicy chodził nagi mężczyzna. Po drodze odwiedził też jeden ze sklepów. Skandaliczną sytuację mieszkańcy zgłosili na policję.

Funkcjonariusze zatrzymali go i zbadali. Wówczas wyszło, że jest pijany. Został przekazany rodzinie.

Później okazało się, że mężczyzna to prokurator z jednej z jednostek świdnickiego okręgu. Lokalny portal swidnica24.pl poinformował, że to prokurator rejonowy. Tomasz Orepuk, rzecznik prokuratury potwierdził, że „był to prokurator pełniący służbę w jednej z jednostek okręgu świdnickiego, przebywający w tym momencie na urlopie”.

Prokurator okręgowy w Świdnicy zapowiedział złożenie wniosku do rzecznika dyscyplinarnego. Sprawcy zgorszenia grozi wydalenie z zawodu.

Według portalu swidnica24.pl, powołującego się na nieoficjalne doniesienia, mężczyzna to „38-letni Maciej W., który w 2016 roku został powołany na prokuratora Prokuratury Rejonowej w Świdnicy przez Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobrę”.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Jeden komentarz do “Nagi, pijany prokurator spacerował po osiedlu i wszedł do sklepu. Lokalny portal dotarł do informacji, kto powołał go na stanowisko

  • Czasy ostateczne??? Oczy ,,mądrych”zostaną zakryte a,, głupim” tego świata otworzą się . Jezus żyje ! Chwała mu ,jak obiecał w swym słowie,powrócił . ,,Nawracajcie się ,bo wszyscy zginiecie „!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net