Nagłówek z BBC. „27 policjantów rannych podczas wielkiego pokojowego antyrasistowskiego protestu”

– 27 policjantów rannych podczas wielkiego pokojowego antyrasistowskiego protestu w Londynie – czytamy w tweecie oficjalnego profilu BBC. Strach pomyśleć, ile byłoby ofiar, gdyby protest nie był „pokojowy”.

Polityczna poprawność na Zachodzie zaszła tak daleko, że mimo kilkudziesięciu rannych policjantów, publiczne media nazwały sobotni protest „pokojowym”. Co również znamienne, komisarz Dame Cressida Dick oceniła, że ataki na policjantów były „szokujące”.

Sobotnie protest – według BBC – były „w znacznej mierze pokojowe”.

Tzw. antyrasistowskie protesty – będące manifestacjami antify oraz ekstremistycznego ruchu Black Lives Matter – to demonstracje, które w każdym niemal mieście przekształcają się w rozróby, dewastacje pomników oraz plądrowanie sklepów. Nieraz dochodzi do aktów agresji wobec przypadkowych ludzi oraz policji.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Nagłówek z BBC. „27 policjantów rannych podczas wielkiego pokojowego antyrasistowskiego protestu”

 • 9 czerwca 2020 o 11:33
  Permalink

  Nie wolno zapominać o amerykańskim kontekście: w socjalistycznej Ameryce co druga rodzina posiada broń (ponad 150 mln sztuk różnego typu broni palnej w rękach prywatnych), w okresie pandemii obywatele dokupili szybko prawie 2 mln sztuk broni, więc druga Syria była w ich zasięgu. NALEŻY WIĘC RACZEJ PODZIWIAĆ POWŚCIĄGLIWOŚĆ SPOŁECZEŃSTWA AMERYKAŃSKIEGO, w tym zwłaszcza warstw zepchniętych przez system do ślepego zaułka dziedzicznej biedy, na tzw. margines społeczny. To dziesiątki milionów niewinnych temu ludzi.
  .
  W Waszyngtonie „demonstranci, czarnoskórzy oraz biali, wznosili hasła potępiające prezydenta USA Donalda Trumpa, rasizm oraz policję. Najbardziej popularne były jednak: „Bez sprawiedliwości nie ma pokoju” i „Nie mogę oddychać”. To drugie to ostatnie słowa Floyda, który ZMARŁ PRZYCISKANY PRZEZ FUNKCJONARIUSZA KOLANEM DO BETONU.” – I to była ta iskra, która zdetonowała amerykańską beczkę niezadowolenia.
  .
  Trzeba o tym w Polsce pamiętać.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.