Następca brytyjskiego tronu zapowiada globalny i agresywny „klimatyczny” reżim. Książę Karol chce „wielkiej kampanii w stylu wojskowym” by „uśmiercić siłę sektora prywatnego”. Ks. Gniadek SVD: Czas na drugiego Cromwella (WIDEO)

– Chyba czas na Wyspach na drugiego Olivera Cromwella – napisał na Facebooku ksiądz werbista Jacek Gniadek. Kapłan odniósł się w ten sposób do wypowiedzi księcia Karola Mountbatten-Windsora, następcy brytyjskiego tronu na spotkaniu ONZ w sprawie zmian klimatycznych COP26 w Glasgow. Ten – najwyraźniej zainspirowany niedawnym epizodem ze swojego kraju rodem z Brytyjskiej Unii Faszystów – zapowiedział, że należy przeprowadzić „wielką kampanię w stylu wojskowym”, aby doprowadzić do „fundamentalnej transformacji gospodarczej” świata. Ogromne pieniądze miałyby zostać wyłożone przez państwa, by przeprowadzić kolejną rewolucję, której nie będą kontrolowały żadne państwa, lecz ta przebiegać będzie poza ich kontrolą.

– Dzisiaj apeluję o to, aby kraje zjednoczyły się w celu stworzenia środowiska, które umożliwi każdemu sektorowi przemysłu podjęcie wymaganych działań – powiedział książę Karol Mountbatten-Windsor na COP26.

– Wiemy, że zajmie to biliony, a nie miliardy dolarów. Wiemy również, że kraje – z których wiele jest obciążonych rosnącym zadłużeniem – po prostu nie mogą sobie pozwolić na stanie się zielonymi. Tutaj potrzebujemy rozległej kampanii w stylu militarnym, by uśmiercić siłę globalnego sektora prywatnego – zapowiedział następca brytyjskiego tronu.

– Mając do dyspozycji biliony, znacznie przekraczające globalny PKB i, z największym szacunkiem, wykraczającym nawet poza rządy światowych przywódców, oferuje jedyną realną perspektywę osiągnięcia fundamentalnej transformacji gospodarczej – kontynuował swoje przemówienie na COP26 książę Karol.

Co ciekawe, żaden z klimatystów nigdy nie deklarował, że obniży swój poziom życia. Zamiast tego – podobnie jak książę upadłej monarchii brytyjskiej – mówią o „potrzebie” zmian „świata”. Jak w każdej rewolucji, musi być samozwańcza elita, która będzie ponad ograniczeniami i przepisami ustanowionymi dla pozostałych.

Wypowiedź brytyjskiego księcia skomentował na Facebooku ks. Jacek Gniadek SVD. – Transformację? Nic nie będziesz miał i będziesz bardzo szczęśliwy…Chyba czas na Wyspach na drugiego Olivera Cromwella – stwierdził kapłan.

gript.ie / kontrrewolucja.net / facebook.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

3 komentarze do “Następca brytyjskiego tronu zapowiada globalny i agresywny „klimatyczny” reżim. Książę Karol chce „wielkiej kampanii w stylu wojskowym” by „uśmiercić siłę sektora prywatnego”. Ks. Gniadek SVD: Czas na drugiego Cromwella (WIDEO)

 • 3 listopada 2021 o 22:31
  Permalink

  Niezwykle charakterystyczne jest to, że t.zw. rewolucje przemysłowe do tej pory przebiegały zgodnie z prawem podaży i popytu. Każdy chciał mieć, jak można się domyślić, bieżącą ciepłą wodę, oświetlane elektrycznie pomieszczenia, samochód, komputer, telefon komórkowy, internet etc. Szydło z worka powoli zaczęło wychodzić w drugiej dekadzie XXI wieku wraz z cyfryzacją i wirtualizacją każdej sfery życia (np. po jaką cholerę te wszystkie aplikacje w urządzeniu, które ma wysyłać sms-y i umożliwiać rozmowy telefoniczne? Oczywiście nam po nic, im po to, by nas śledzić i gromadzić informacje). Dziś kolejna rewolucja jest przeprowadzana odgórnie, gdyż nikt jej nie chce i wszyscy w de mają elektryczne samochody, ekologiczne ubrania i emisję CO2. Ogarnia przerażenie, gdy pomyśli się, jak inaczej wyglądał świat ledwie 10 lat temu.

  Odpowiedz
 • 3 listopada 2021 o 22:55
  Permalink

  Z całym szacunkiem, ale w przemówieniu tego psychopaty nie ma mowy o uśmiercaniu czegokolwiek. On mówił nie o uśmiercaniu, ale zorkiestrowaniu, ponad głowami państw, prywatnego sektora („Here, we need a vast military-style campaign to marshal the strength of the global private sector”).

  Odpowiedz
 • 3 listopada 2021 o 23:05
  Permalink

  A najgorsze jest to, że jesteśmy rozbrojeni i nie mamy ich nawet czym pozabijać. Bo przecież nie bronią czarnoprochową.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net