9 grudnia 2023
Wiadomości

Nawet poseł Siarkowska wskazuje na hipokryzję totalitarystów sanitarnych. „Jak Horban mówił o posługiwaniu się nożem, to minister nie widział problemu”

Poseł Anna Maria Siarkowska odniosła się do słów „będziesz pan wisiał”, które poseł Grzegorz Braun wypowiedział po przerwanym przemówieniu z mównicy sejmowej do ministra pandemii Adama Niedzielskiego. Przypomniała wywiad, który bez żadnych słów oburzenia podawały wielkie media oraz niejeden teraz oburzony polityk, w którym prof. Horban powiedział, że „gdyby umiał” posługiwać się nożem, to „pewnie by się nim posłużył” wobec osób, które nie pozwalają na zmuszanie do szprycy dzieci w sierocińcach.

– Gdybym umiał się posługiwać tym nożem to pewnie bym się posłużył – powiedział prof. Andrzej Horban w TVN24. Mówił o posłach, którzy uniemożliwiali zmuszenie dzieci do zaaplikowania im nieprzebadanego preparatu na koronawirusa.

Wielkie media oraz wielu polityków podawali tę wypowiedź dalej nie tylko bez słowa oburzenia, ale też tworząc aurę autorytetu wokół niej. Dziś zaś poseł Grzegorz Braun powiedział do ministra pandemii Adama Niedzielskiego „będziesz pan wisiał”, na co w Sejmie niemal wszyscy „zawyli” wieszcząc „skandal”.

Hipokryzja bijąca od totalitarnych sanitarystów jest tak ogromna, że nawet politycy związani z obozem rządzącym wypominają tę dwulicowość.

– Jak prof. A. Horban mówił, że jeśli umiałby się posługiwać nożem, który jakoby mu się w kieszeni otwierał, to by go użył wobec mnie i posła @JKowalski_posel, to minister @a_niedzielski nie widział problemu. Jak większość klasy politycznej – napisała na Twitterze poseł Anna Maria Siarkowskia i dodała, że „w życiu publicznym, zwłaszcza w polityce, nie powinno się używać języka przemocy”, jednak „przyzwolenia na hipokryzję również być nie powinno”.

– Politycy, którzy stawali w jednym szeregu z Martą Lempart teraz krytykują Brauna. Co za totalna hipokryzja i brak godności – zwrócił uwagę Patryk Sykut. Emil Krawczyk z kolei opublikował mema przedstawiającego udawanie niewiedzy przez rząd o wywołanych swoimi decyzjami wielkimi liczbami nadmiarowych zgonów oraz pokazywanie oburzenia z powodu wypowiedzi polityka.

– >PIĘĆ GWIAZDEK TRZY GWIAZDKI I KONFEDERACJĘ I sleep. >Będziesz pan wisiał! Olaboga!!! Koniec państwa polskiego! Tu się kończy demokracja – zwrócił uwagę Mateusz Ochman. – I teraz będą ścigali posła Brauna za słowa a za śmierć Polaków nikt nie odpowie. Mówić nie wolno, doprowadzać do masowych zgonów wolno. Polandia – napisał Adam Wojtasiewicz z nczas.com.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Jeden komentarz do “Nawet poseł Siarkowska wskazuje na hipokryzję totalitarystów sanitarnych. „Jak Horban mówił o posługiwaniu się nożem, to minister nie widział problemu”

  • Ale po co się tłumaczycie? Powiedział, co powiedział i miejmy nadzieję, że prędzej niż później to bydlę Niedzielski będzie dyndało. Miejmy także nadzieję, że nie tylko on, gdyż lista jest długa.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net