Nie ma weta. Ziobryści odgrażają się swoim władcom, a prof. Jacek Bartyzel krótko podsumował propagandę rządu i jego kapitulację

Mimo hucznych zapowiedzi i srogiej kampanii propagandowej w mediach rządowych i propartyjnych, budżet UE na lata 2021-2027 został zatwierdzony.

– Mamy porozumienie ws. budżetu UE i pakietu naprawczego. Teraz możemy rozpocząć jego wdrażanie i odbudowę naszej gospodarki. Nasz przełomowy pakiet naprawczy przyspieszy zieloną i cyfrową transformację – poinformował wczoraj na Twitterze szef RE Charles Michel.

Decyzja ta wywołała wściekłość w partii Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry. Dziś szef ugrupowania poinformował, że zarząd partii „zbierze się teraz, aby omówić skutki podjętej podczas szczytu decyzji”.

– Będziesz to już kolejny kryzys w obozie rządzącym. Ostatnio pojawiają się one coraz częściej – gdy tylko na agendzie jest jakiś temat budzący większe kontrowersje społeczne. To pokazuje, że koalicjantów z ZP łączy jedynie władza, a nie wspólnota programowa – ocenia nczas.com.

Z kolei krótko do sprawy odniósł się prof. Jacek Bartyzel.

– Tromtadracja – zapomniane słowo na określenie niemądrego patriotyzmu. Pasuje do PiS: dużo krzyku, a na koniec cichutka kapitulacja – skwitował na Facebooku prof. Jacek Bartyzel.

facebook.com / nczas.com / twitter.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.