„Nie wierzę w bezgraniczną filantropię Gatesa”. Karol Plewa w Korona TV (WIDEO)

Karol Plewa, dziennikarz Mediów Narodowych w telewizji internetowej Korona TV komentował ostatnie wydarzenia. W rozmowie pojawiła się m.in. kwestia Billa Gatesa oraz jego działalności filantropijnej.

Plewa zwrócił uwagę na okładkę „DoRzeczy”, na której znajdował się wizerunek Billa Gatesa z podpisem „ja was wszystkich zaszczepię”.

– To jest ciekawe, że jeszcze przed publikacją burza się rozpętała, kiedy nie było nawet wiadomo, co jest w artykule. A w artykule okazało się, że jest bardzo wyważony i merytoryczny tekst bez żadnych sensacji, przybliżający tę działalność [Billa Gatesa – red. Kr] i stawiający wiele pytań. I wiele wątpliwości wokół tej działalności się nasuwa po przeczytaniu tego artykułu – powiedział Karol Plewa.

Gość Korona TV ocenił też, że mimo rozwodu, Bill i Melinda Gates będą chcieli dalej współpracować w ramach swojej fundacji, ponieważ „żadne z nich nie chciałoby utracić kontroli” nad nią. – A może przyświeca im jakiś cel, z którego nie są w stanie zrezygnować – zaznaczył Plewa.

Prowadzący rozmowę Dominik Cwikła zapytał, dlaczego w przypadku jakichkolwiek niewygodnych pytań odnośnie Billa Gatesa i jego działalności czy też negatywnej działalności, „od razu dowiadujemy się, że jesteśmy zwolennikami teorii spiskowych, wierzymy w czipy szczepionkach” czy też, że „jesteśmy antyszczepionkowcami”.

– Dla mnie to jest naturalne, że człowiek, który chce być wyrocznią – a Gates chce być chyba wyrocznią w kwestiach pandemii, skoro co tydzień czytamy artykuł czy wywiad z nim, w którym mówi, np. kiedy ta pandemia się skończy. To prof. Simon się do tego nawet nie posuwa chyba. Jego grono obrońców i zwolenników jest tak nieodporne na tę krytykę wobec niego, że mnie to absolutnie dziwi. Muszą się przecież pojawiać pytania – stwierdził Plewa.

W dalszej części programu wyznał też, że „nie wierzy w bezgraniczną filantropię” Billa Gatesa.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.