„Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” wycofywane ze sprzedaży

foto: fb.com/sumlinski
foto: fb.com/sumlinski

Jak podają internauci, książka Wojciecha Sumlińskiego o tytule „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” jest wycofywana z księgarń. W odpowiedzi na zamówienie książki przez księgarnię internetową pojawiła się wiadomość mówiącą o braku możliwości zrealizowania zamówienia, z powodu sprzeciwu wprowadzania do obiegu książki o Komorowskim.

„Ponoć jest jakiś protest ze strony prezydenta w sprawie tej publikacji w okresie przedwyborczym” – wyjaśnia internaucie księgarnia. 
Pytania o książkę Sumlińskiego skierowane w stronę prezydenta padały ostatnimi czasy wielokrotnie. Sam Komorowski nierzadko wypowiadał się o publikacji w dyskredytującym, pobłażliwym tonie. Odważył się powiedzieć, że autor nie jest wart zauważenia i że wkrótce stanie przed sądem. Zapytany o ustosunkowanie się do wypowiedzi Komorowskiego Sumliński powiedział, że dotychczas nie był poproszony o sprostowanie informacji zawartych w książce ani nie został pozwany do sądu. Według niego Komorowski przyjął strategię ignorowania zarówno istnienia publikacji, jak i rzeczywistości zawartej w książce. Z tego też powodu prezydent nie chce o niej słyszeć ani na jej temat się wypowiadać.

Autor poinformował również, że „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” są wciąż dostępne na jego stronie internetowej (TUTAJ).

Matt/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.