15 czerwca 2024
Wiadomości

Niedzielski: Nasza polityka covidowa była racjonalna

Minister pandemii Adam Niedzielski przekonuje, że działania podjęte przez rząd i jego ministerstwo w czasie Wielkiej Histerii były racjonalne. – Podejmowaliśmy optymalne decyzje – twierdził Niedzielski w Radiu Plus.

– Nasza polityka covidowa była racjonalna, podejmowaliśmy optymalne decyzje – przekonywał minister.

Przypominamy, że wśród „racjonalnych” decyzji władz warszawskich znalazły się m.in. zakaz organizacji konferencji online – gdy rząd na ziemiach polskich ogłosił podział na strefy żółte i czerwone. Ponadto zakazano wychodzenia do lasów i parków. W okresie Dnia Wszystkich Świętych zakazywano ludziom nawiedzania grobów. I wiele, wiele innych.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

Mówił również o piątej dawce szprycy, która dostępna będzie dla seniorów oraz pacjentów z upośledzeniem immunologicznym. Nie wiadomo, czy dawka preparatu będzie również na koszt nas wszystkich.

– Nie będę teraz przesądzał, jak będzie wyglądała historia. Warto powiedzieć, że producenci szczepionek prowadzą bardzo intensywne prace badawcze i zapowiadają, że przed kolejnymi sezonami zimowymi będzie szczepionka połączona, na grypę i COVID – mówił Adam Niedzielski.

Co ciekawe, przekonywał również, że w Polsce jest problem ze skłonnością do szczepień.

– W porównaniu z innymi krajami europejskimi nie wypadamy zbyt dobrze. Na pewno będzie za każdym razem rozpatrywali możliwość refundacji jako zachętę do sczepień – kontynuował minister pandemii.

dorzeczy.pl / kontrrewolucja.net

fot. YT/RMF24

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net