Niedzielski podniósł Polskę z kolan. „My lokalnie nie jesteśmy od ogłoszenia końca pandemii. To decyzja na forum WHO”

Minister pandemii Adam Niedzielski wyznał w Polsat News, że to „forum międzynarodowe” i „forum WHO” jest od ogłoszenia końca Wielkiej Histerii. Jak przekonywał, w tym momencie jesteśmy „w apogeum” tzw. pandemii.

– Przede wszystkim ani polski minister zdrowia, ani… W sensie tutaj lokalnie nie jesteśmy od ogłoszenia końca pandemii. To jest decyzja, którą pewnie będziemy podejmowali na forum międzynarodowym, na forum WHO – powiedział minister pandemii Adam Niedzielski.

– Trzeba spojrzeć na ten problem globalnie. Jeżeli będziemy widzieli globalnie, że fale kolejne nie wywołują już takich zakłóceń życia społeczno-gospodarczego, obciążenia systemu opieki zdrowotnej, no to wtedy taka decyzja będzie pewnie ogłoszona – dodał Niedzielski.

– Wszystko wskazuje na to, że w zasadzie jesteśmy w apogeum i w przyszłych tygodniach należy się spodziewać spadków zachorowań – kontynuował minister w „Gościu Wydarzeń” Polsat News.

Zaznaczył przy tym jednak, że nie wyklucza „czarnego scenariusza” i powrotu „rozwiązań znanych z wcześniejszych okresów”.

polsatnews.pl / 300polityka.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net