15 czerwca 2024
Wiadomości

Niedzielski wieszczy covidową apokalipsę na jesień. „30 tys. hospitalizacji” i czwarta dawka szprycy

Minister pandemii Adam Niedzielski przedstawił „czarny scenariusz” Wielkiej Histerii – przez rząd i sprzyjające mu media nazywaną „pandemią” – na jesieni. Jak przekonuje mogą nadejść „dziesiątki tysięcy hospitalizacji” i masowe szprycowanie czwartą dawką preparatu na koronawirusa.

– W tej chwili mamy deklaracje od największych producentów szczepionek, że w najbliższym czasie zostaną dostarczone dokumenty, które będą pokazywały, że szczepienie nie jest przeciwko pierwotnej wersji koronawirusa, tylko względem omikronu – mówił Niedzielski.

Przypomnieć należy, że oligarchia rządząca dokonała zakupu zdecydowanie zbyt dużej ilości nieprzebadanych preparatów na koronawirusa. TUTAJ można przeczytać więcej na ten temat.

Nie przeszkadza to jednak, jak widać, w planowaniu zakupu kolejnych szpryc.

Czwarta dawka wciąż nieprzebadanego do końca i dopuszczonego do obrotu jedynie warunkowo preparatu na koronawirusa SARS-CoV-2 jest przewidziana dla osób starszych, po 80 roku życia oraz dla osób z osłabionym układem odpornościowym. Ministerstwo pandemii oczekuje obecnie na decyzję EMA, aby poszerzyć grupę osób, która może przyjmować szprycę.

– Jak EMA zatwierdzi te badania i szczepionkę, to my również zaakceptujemy ją do użytku – zapowiedział minister pandemii.

I choć szczyt kolejnej już fali ma przypaść na jesień, to pierwsze wzrosty mają być widoczne już za kilka dni, bo w lipcu. Według Niedzielskiego, ma być około tysiąc pozytywnych wyników testów na koronawirusa dziennie.

Tu należy znowu przypomnieć, że testy – według oficjalnych komunikatów „pandemicznych 'ekspertów'” – dawały w zdecydowanej większości wyniki fałszywie dodatnie. Przyznał to m.in. prof. Andrzej Horban. Zwrócił na to uwagę dr Paweł Basiukiewicz.

TUTAJ znajdował się cały dokument. Obecnie został on usunięty ze strony.

– Prognozy, które miałem w piątek okazję oglądać, mówiły nawet o przyroście zakażeń do kilkudziesięciu tysięcy w październiku. Czarny scenariusz, który był tam przedstawiony, mówił nawet o 30 tysiącach hospitalizacji – wieszczył dalej Niedzielski.

– Uważam, że na pewno po sezonie letnim będziemy mieli przyspieszenie zjawisk pandemicznych. To przyspieszenie prawdopodobnie, moim zdaniem, nie będzie wymagało zniekształcenia życia społecznego – dodał.

nczas.com / nfz.gov.pl / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net