21 czerwca 2024
Wiadomości

Niedzielski zamierza startować w wyborach

– Mam takie ambicje – oznajmił Adam Niedzielski zapytany o to, czy zamierza startować w najbliższych wyborach parlamentarnych.

W rozmowie w RMF FM Niedzielski powiedział, że zastanawia się nad swoją przyszłością polityczną. Jest jednak przekonany, że musi pozostać posłem, by „dobrze funkcjonować w polityce”.

– Troszeczkę zastanawiam się. Są pewne rozmyślania, analizy. Puenta jest taka, że rzeczywiście jak się wejdzie w pewien świat polityki i zaczyna się w nim dobrze funkcjonować, to, żeby być w nim dobrze osadzonym, to mandat posła jest konieczny – powiedział Adam Niedzielski.

Dodał, że mandat poselski jest dla niego bardzo ważny.

– Widzę, pełniąc funkcję ministra zdrowia, że nieposiadanie mandatu posła czyni sprawę nieco bardziej skomplikowaną – podkreślił.

Zapytany przez Roberta Mazurka o to, czy zamierza startować w wyborach w nadchodzącym roku, Niedzielski odpowiedział „mam takie ambicje”.

rmf24.pl

Dziękujemy, że jesteś z nami! Prosimy o udostępnienie materiału na Twoich mediach społecznościowych oraz obserwowanie nas na Facebooku. Znacząco też pomożesz w dalszym rozwoju portalu wspierając nas dowolną comiesięczną kwotą poprzez zrzutkę.

Możesz także zapisać się na nasz newsletter. Będziesz otrzymywać od nas najciekawsze informacje z ostatnich dni.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Niedzielski zamierza startować w wyborach

  • I co nie może szmato rydzykowska startować?! Cwikła przestań się kurwić za drobne, bo twój ryj i seplenienie to już wizytówka szkoły rydzyka! Przepraszam, że muszę klnąć nawet w wiglie ale swoim szajbusowi Braunaowi i kretynowi Korwina Mikke niejaki Ćwikłą laske by zrobił…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net