Niedzielski zarekomendował zniesienie restrykcji

Minister pandemii Adam Niedzielski ogłosił, iż zarekomendował premierowi zniesienie szkodliwych restrykcji wielkohisterycznych. Najpewniej od kwietnia nie będzie obowiązywał areszt domowy zwany „kwarantanną” i państwo przestanie terroryzować Polaków za brak maski.

– Zarekomendowałem panu premierowi, żeby od początku kwietnia znieść rozwiązania, które dotyczą noszenia maseczek, kwestii nakładania kwarantanny i izolowania – powiedział dziś w Radiu Plus minister Adam Niedzielski.

Niedzielski dodał, że brak wzrostu obciążenia szpitalnego „otwiera pewną przestrzeń do dalszych decyzji związanych z maseczkami i przejściem ze stanu epidemii, do stanu zagrożenia epidemicznego”.

– To rzeczywiście moment, w którym zaczynamy traktować koronawirusa, jako jedną z chorób, które po prostu istnieją w naszym otoczeniu – mówił minister pandemii.

– Takie choroby są cały czas groźne, ale mamy je pod kontrolą. Mamy szczepionki, pojawiają się leki, które co prawda nie mają wysokiej skuteczności. Jednak mamy tych narzędzi o wiele więcej i stąd jest możliwość podejmowania takich decyzji – przekonywał Niedzielski.

interia.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net