Nielegalny imigrant z Gruzji włamywał się do samochodów

Policja z Ostrzeszowa zatrzymała 29-letniego Gruzina. Jest podejrzany o kradzieże z włamaniami do samochodów. W Polsce przebywa nielegalnie.

Zatrzymania dokonano w ubiegłym tygodniu. Gruzin posiadał przy sobie skradzione rzeczy.

– W związku z prowadzonymi postępowaniami dotyczącymi kradzieży oraz kradzieży z włamaniami do pojazdów, które w ostatnim czasie miały miejsce na terenie Ostrzeszowa, 13 lutego br. policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrzeszowskiej komendy zatrzymali obywatela Gruzji, podejrzewanego o udział w tym przestępczym procederze – napisano.

Warto podkreślić, że w przeciwieństwie do Ukraińca, który nożem dźgnął Polaka w brzuch, policja nie ukrywała narodowości bandyty. O przypadku cenzurowania ukraińskiego przestępstwa przez policję można przeczytać TUTAJ.

PROSIMY O WSPARCIE NASZYCH CZYTELNIKÓW I SYMPATYKÓW. KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI

Gruzin trafił do aresztu. Usłyszał już zarzuty.

– W  trakcie sprawdzenia obywatela Gruzji w policyjnym systemie okazało się, że figuruje on jak osoba, której odmówiono wjazdu i pobytu na terenie strefy Schengen. W związku z powyższym po wykonaniu czynności z udziałem mężczyzny został on przekazany do dyspozycji Straży Granicznej celem deportacji – podano w policyjnym komunikacie.

To kolejne z coraz liczniejszych przestępstw w ostatnim czasie dokonywanych przez imigrantów w Polsce.

kresy.pl / kontrrewolucja.net

fot. ilustracyjne/fot. Tt/Polska Policja

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net