Niemcy cenzurują krytykę imigrantów

W związku z nasilającymi się w Niemczech nastrojami antyimigranckimi, władze Niemiec w porozumieniu z firmami IT zajęły się cenzurą internetu i blokowaniem „mowy nienawiści” poprzez większą inwigilację Internetu.

Niemcy zawarły porozumienie z wieloma firmami takimi jak Google czy Twitter. Oprócz cenzury wewnętrznej, Niemcy chcą narzucić swoje prawo związane z mową nienawiści na inne portale. A krytyka imigrantów na Zachodzie staje się coraz częściej spotykanym zjawiskiem. Teraz po wydarzeniach noworocznych szczególnie widać, że Niemcy cenzurują media aby chronić obcych kosztem wolności swoich obywateli.

Podczas zabawy sylwestrowej w Kolonii ponad tysiąc mężczyzn rzucało w innych uczestników obchodów petardami. Następnie napastnicy podzielili się na mniejsze grupy. Te dokonywały napaści seksualnych na kobiety oraz kradzieży. Do tej pory zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa zgłosiło 106 kobiet z Kolonii oraz 53 kobiety z Hamburga. Sytuacja pokazuje także nieudolność niemieckiej policji, która nie tylko nie zapobiegła wydarzeniom, ale poinformowała o nich z dwudniowym opóźnieniem. Media również nie zareagowały, co było efektem polityki Merkel, która znana jest ze stawiania interesu imigrantów ponad interesy swoich obywateli.

Jest to dalszy efekt walki z wolnością słowa w Internecie w Niemczech, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Jap/pch24

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net