Niemcy oczekują 0,5 mln kolejnych imigrantów

foto: Pixabay.com
foto: Pixabay.com

„Rheinische Post” ostrzega: niemiecki rząd liczy się z przyjazdem w tym roku kolejnych pół miliona imigrantów. MSW oraz Federalny Urząd Migracji i Uchodźców (BAMF) zaprzeczają.

Według „Rheinische Post”, szef BAMF, Frank-Juergen Weise otrzymał takie dane oraz związane z nimi wytyczne od ministra spraw wewnętrznych, Thomasa de Maiziere. Wspomniana liczba ma być podstawą w tegorocznej działalności urzędu, który rozpatruje wnioski o azyl.

BAMF poinformował na początku miesiąca o dużych zaległościach w rozpatrywaniu wniosków od nielegalnych imigrantów. Decyzji nie wydano w sprawie 370 tys. wniosków z ubiegłych lat. Ponadto w Niemczech przebywa obecnie od 300 tys. do 400 tys. obcych, którzy do tej pory nie złożyli wniosku o azyl.

W zeszłym roku granice Niemiec przekroczyło ponad 1,1 mln imigrantów ubiegających się o status azylanta bądź uchodźcy, głównie z Syrii.

Premier Węgier, Wiktor Orban, już we wrześniu informował o tym, że liczby rzekomo koniecznych do przyjęcia islamistów będą o wiele większe, niż 100 tys. i skończy się na „dziesiątkach milionów” (TUTAJ).

CWIK/wpolityce.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net