23 września 2023
Wiadomości

Niemcy oddali nastolatków pedofilom

foto: Pixabay.com
foto: Pixabay.com

„Die Welt” informuje o najnowszej ekspertyzie, z której wynika, że w latach 70., w ramach wychowawczego eksperymentu, władze Berlina umieściły nastolatków pod „opieką” pedofilów.

Senat przekazał co najmniej trzech nastolatków pod opiekę pederastów. Trzeba podkreślić, że zboczeńcy ci byli już skazani za wykorzystywanie dzieci.

„Die Welt” informuje o ekspertyzie z 1988 roku, którą sporządził seksuolog Helmut Kentler. Mężczyźnie zlecono wcześniej sprawdzenie, czy homoseksualiści nadają się na rodziców zastępczych. Przy okazji, Kentler przekonał władze miejskie, że można umieszczać dzieci pod opieką pedofilów. Seksuolog wyjaśnia w ekspertyzie, że pozyskał dla swojego projektu odpowiedzialną urzędniczkę, następnie zaś szybko znalazł trzech chłopców w wieku od 15 do 17 lat, którzy zgodzili się, aby oddać ich pod opiekę pedofilów zatrudnionych w Berlinie jako dozorcy.

Wykorzystywanie seksualne nastolatków przez pedofilów było zaplanowane w ramach projektu. „Było dla mnie jasne, że trzej mężczyźni robią tak wiele dla <<swoich chłopaków>> przede wszystkim dlatego, że utrzymują z nimi relację seksualną” – pisał Kentler.

„Die Welt” dodaje, że nie jest to jedyny tego typu pomysł senatu w Berlinie. Część urzędu, która odpowiada za młodzież, jeszcze w 1991 roku pomagała środowiskom dążącym do „emancypacji gejów, lesbijek i pedofilów” nawiązywać kontakty z organizacjami z całych Niemiec, które zajmują się taką właśnie „problematyką”. Nie wiadomo, jak długo trwało to wsparcie oraz czy miało ono również charakter finansowy.

CWIK/pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net