28 lutego 2024
RodzinaWiadomości

Niemiecka AfD: stop ideologii gender

Eurosceptyczna Alternatywa dla Niemiec (AfD) na swoim zjeździe partyjnym stanowczo opowiedziała się przeciw nagminnie promowanej w Niemczech ideologii gender. Członkowie partii jednogłośnie skrytykowali program „gender mainstreaming”, politykę antyrodzinną i „edukację seksualną”.

Według polityków AfD, obecnie realizowane w Niemczech programy równościowe, w tym „gender mainstreaming” są ingerencją w życie człowieka i nie mogą stanowić podstaw polityki państwa na jakichkolwiek płaszczyznach. Członkowie partii twierdzą, że ideologia ta zaprzecza biologii i zawłaszcza dla swoich celów państwowe pieniądze.

Innym tematem podejmowanym przez AfD była obecna niemiecka polityka antyrodzinna, wywierająca na kobiety chcące zająć się tylko opieką nad dziećmi presję podjęcia pracy zawodowej. Krytykowano także postulowane prawo człowieka do  zabijania dzieci nienarodzonych.

Na zjeździe partyjnym dosadnie wypowiadano się też o lekcjach tzw. edukacji seksualnej, będących „sprzecznymi z obyczajami atakami na dziecięce dusze”. Według członków AfD, lekcje „edukacji seksualnej” zachęcają dzieci do „eksperymentów seksualnych” i zaburzają psychiczny i fizyczny rozwój dzieci.

Według AfD, ideologia gender, polityka antyrodzinna i edukacja seksualna są nieuprawnioną i ideologiczną inicjatywą państwa. Wszystkie ustawy i przepisy powstałe wskutek ingerencji ideologów gender należy według AfD usunąć, gdyż „gender mainstreaming” nieuchronnie zmierza ku rozpętaniu „wojny płci” zatruwającej życie społeczne.

Matt/pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net