Niemiecka Lufthansa nie wpuściła Żydów na pokład z powodu braku masek. Teraz przepraszają

„Deutche Welle” poinformowało, że na początku maja nie wpuszczono na pokład samolotu niemieckiej linii Lufthansa dużej grupy ortodoksyjnych Żydów. Powodem był brak masek. Teraz szefowie Lufthansy przepraszają.

Niemieckie linie lotnicze Lufhansa nie wpuściły Żydów z powodu braku masek na twarzach.

– Prezes niemieckiej linii lotniczej Lufthansa Carsten Spohr przeprosił prezydenta Centralnej Rady Żydów w Niemczech oraz Gminę Żydowską w Berlinie za incydent, do którego doszło 4 maja na lotnisku we Frankfurcie nad Menem – czytamy na dw.com.

Grupa Żydów przyleciała do Frankfurtu z Nowego Jorku. Odmówiono im wejścia na pokład samolotu, którym mieli polecieć do Budapesztu.

– Powodem były zachowanie kilku członków tej grupy, którzy podczas lotu do Niemiec z USA nie przestrzegali obowiązku zakrywania ust i nosa maskami ochronnymi i gromadzili się w przejściach w samolocie – czytamy.

– W Lufthansie nie ma miejsca na antysemityzm. Zdarzenie z ubiegłej środy nie powinno było się zdarzyć i zostanie teraz gruntownie wyjaśnione – poinformował  prezes Spohr w wewnętrznej wiadomości rozesłanej do pracowników koncernu.

Niezwykle ciekawym jest, że jak widać w kwestii bezsensownych restrykcji covidowych są równi i równiejsi. Francuzów, Kanadyjczyków czy Polaków się pałuje za wyrażanie sprzeciwu. A Żydów, którzy restrykcji nie przestrzegają, przeprasza się i z automatu traktuje wydarzenie jako przejaw „antysemityzmu”.

dw.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net