Niemiecki badacz przeprowadził autopsje osób zmarłych krótko po szprycy. Wezwał do dalszych badań

Peter Schirmacher, dyrektor Instytutu Patologicznego Uniwersytetu w Heidelbergu przeprowadził ponad 40 autopsji na osobach, które w ciągu dwóch tygodni od otrzymania szprycy na koronawirusa zmarły. Ocenił, że znaczna część zgonów spowodowana była preparatami i wezwał, by pilnie przeprowadzić w tej sprawie szersze badania, gdyż obecnie w Niemczech taka ewentualność przyczyny śmierci w ogóle nie jest brana przez władze pod uwagę.

Sprawa pojawiła się we wrześniu na łamach „Daily Expose”, zaś teraz opisał ją portal nczas.com. Dyrektor Instytutu Patologicznego Uniwersytetu w Heidelbergu i prezydent Europejskiego Towarzystwa Patologów Peter Schirmacher posiada spory dorobek naukowy. Niestety, to zapewne nie uchroni go przed wyzwiskami od „antyszczepionkowców” czy „teoretyków spiskowych”.

Naukowiec przeprowadził ponad 40 autopsji na zwłokach osób, które zmarły w ciągu dwóch tygodni od przyjęcia szprycy na Covid-19 od globalnych koncernów farmaceutycznych. Następnie ocenił, że 30-40 proc. zgonów spowodowanych było właśnie szprycą.

Ocenił także, że częstotliwość śmierci spowodowanych nieprzebadanymi preparatami jest „niedoszacowana” m.in. z powodu faktu, że patolodzy dotąd w ogóle nie informowali o takiej przyczynie zgonu, gdyż nie rozpatrywano jej jako możliwą.

Schirmacher wezwał następnie do przeprowadzenia większej ilości autopsji na osobach zmarłych krótko po szprycy, by ustalić dokładniej, czy preparaty są związane ze zgonami w znaczący sposób. Za swoje spostrzeżenia i apel został zaatakowany m.in. przez Thomasa Mertensa, immunologa oraz członka Stałej Komisji Szczepień (STIKO) i immunologa ze Szpitala Uniwersyteckiego w Erlangen Christiana Bogdana.

Mimo tego, Federalne Stowarzyszenie Niemieckich Patologów potwierdziło, że należy przeprowadzić więcej autopsji pod tym kątem. Sam badacz otrzymał także wsparcie ze swojego środowiska.

nczas.com / dailyexpose.uk

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Niemiecki badacz przeprowadził autopsje osób zmarłych krótko po szprycy. Wezwał do dalszych badań

  • 3 stycznia 2022 o 11:21
    Permalink

    ZJE SZPRYCA SZLACHCICA I SZLACHCIANKĘ TEŻ! SZCZEPISZ SIĘ TO POPIERASZ GLOBALNY TERROR SZPRYCOWANIA „SZAMBEM”!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net