Niemiecki lekarz zaatakowany przez islamistę

Młody muzułmanin groził chirurgowi podczas wizyty lekarskiej. Wkrótce wrócił z ojcem, który krzycząc „Allah Akbar”, usiłował zamordować lekarza nożem. Ucierpiała żona doktora, jest ciężko ranna.

54-letni doktor Attila Tan od lat leczy pacjentów w szpitalu w Bonn. Tym razem przyszedł do niego 19-letni muzułmanin, skarżący się na chroniczny ból.  – Pacjent przyszedł ok. 10  rano, towarzyszyła mu dziewczyna z zasłoniętą twarzą – opowiada doktor. Chirurg, który akurat wrócił z urlopu, nie spodziewał się, że akurat ta wizyta przerodzi się w koszmar. Jak opowiada dr Tan, młody pacjent od początku zachowywał się agresywnie.

Gdy doktor próbował zademonstrować mu ćwiczenia rehabilitacyjne, które należy wykonywać, muzułmanin wpadł w furię i zaczął wygrażać lekarzowi, a następnie wybiegł z gabinetu. Wkrótce wrócił w towarzystwie ojca i młodszego brata. Mężczyźni mieli ze sobą nóż, którym najstarszy napastnik próbował zamordować doktora. – Ojciec krzyczał na mnie: „Przeproś mojego syna, padnij na kolana i ucałuj go w rękę!”. Młodszy syn złapał mnie z tyłu i próbował przewrócić – mówi dr Tan.

– Ojciec przyszedł wołając: Gdzie jest ten sk***syn, zabiję go! Wyciągnął coś, co wyglądało jak maczeta. Wtedy usłyszeliśmy krzyki i odgłosy przewracanych sprzętów. Trzykrotnie krzyknął: „Allahu Akbar”, myśleliśmy, że to już koniec – zeznaje jeden z pracowników.

Pielęgniarka wezwała ochronę. Niestety, agresorzy ciężko zranili żonę doktora Tana, która rzuciła się na pomoc mężowi.

MGOT/express.co.uk

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net