Niemiecki portal zaskoczony bezpieczeństwem w Polsce

Philosophia Perennis, niemiecki portal opiniotwórczy, jest pod wrażeniem obecnej sytuacji w Polsce. Niemcy zauważają, że rzeczy, które u nas są normą – jak wieczorny spacer po mieście czy bezpieczeństwo na koncercie, za granicą stanowią swoisty luksus.

Publicysta portalu Philosophia Perennis podkreślają, że obecnie w Europie jest możliwe życie bez terroryzmu i islamizacji – dowód na to stanowi Polska. – Czwartkowe popołudnie na krakowskim Kazimierzu. Czerwcowe słońce prześwituje przez fasady starych domów. Młodzi i starsi ludzie stoją w kolejce po lody. Z okolicznej restauracji dobiega zapach pizzy – opisuje autor. – Nie ma tu Antify, nikt nie sprzedaje narkotyków w parku, nie widać przemocy, nie ma śladu islamu. Kobiety spacerują po ulicy nawet późnym wieczorem, również w środku lata. W synagodze słychać żydowską muzykę, nie potrzeba tam policyjnej obstawy – czytamy dalej.

Autor ze zdumieniem opisuje, jak po Kazimierzu wędrują turyści i czują się bezpiecznie. Chwali również fakt, że w Polsce wciąż żywe są poglądy konserwatywne, jak choćby powszechne poparcie dla obrony życia ludzkiego. Niemiecki publicysta wprost podkreśla, że obecny stan jest zasługą m.in. tego, jak ważna jest dla Polaków wiara i przywiązanie do tradycji. Jak widać, to co dla nas jest codziennością, stanowi już pewnego rodzaju pozytywny ewenement w Europie. – Rzeczpospolita Polska udowadnia, że można żyć bezpiecznie bez niekontrolowanej masowej imigracji i islamistów – czytamy na łamach portalu.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.