Niesamowity festiwal zabobonu! Pisarka chwali się używaniem voodoo, wtóruje jej Holland

Malcolm Lidbury (aka Pinkpasty), CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons

Pisarka Maria Nurowska napisała na Facebooku, że utworzyła laleczkę Stanisława Piotrowicza i wbija w nią szpile. Cała masa ludzi wierzy, że to coś da. Wśród wypowiadających się znalazła się także reżyser Agnieszka Holland.

– Stało się, zrobiłam laleczkę prokuratora Piotrowicza i wbijam w nią szpilki. Jego dni są policzone… – napisała na Facebooku Maria Nurowska. Nie jest to jednak głupi żart, ale wygląda na to, że pisarka naprawdę wierzy, że szamańsko-pogańskie praktyki wzięte z Haiti mogą komuś zaszkodzić.

– Kiedyś już zadziałało ! Obserwujcie jego samopoczucie! – napisała w jednym z komentarzy w dyskusji pod postem. – To się dzieje natychmiast, albo bardz opowoli, ale dolegliwie!Nauczyła mnie tego specjalistka! – chwali się w innym miejscu. – Pewnie że działa. Mam nadzieję, że zadziala i teraz. Może już prokurator ma problemy z żołądkiem? – napisała.

Co niezwykle ciekawe, wiarę w voodoo wyraziła także Agnieszka Holland. – Marysiu, ja to zrobiłam w młodości 2 razy, za każdym razem ze skutkiem śmiertelnym. Obiecałam sobie i mojej córce, ze juz nigdy żadnego voodoo nie wykonam. Jestem przeciwna karze śmierci! – napisała.

 

Facebook

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.