28 lutego 2024
Wiadomości

Niewolnictwo i handel kobietami w ISIS

foto: YouTube (IndiaTV) "Shocking : ISIS Sells Women for Arms and Ammunition"
foto: YouTube (IndiaTV) „Shocking : ISIS Sells Women for Arms and Ammunition”

W Państwie Islamskim od około roku trwa i sprawnie rozwija się proceder handlu kobietami, głównie jazydkami. Są one masowo gwałcone, sprzedawane, wymieniane na broń lub służą za nagrody. Ilość tak traktowanych kobiet szacuje się na około 3-5 tys.

Cały haniebny proceder rozpoczął się, gdy dżihadyści zajęli tereny zamieszkałe przez Jazydów w północno-wschodnim Iraku. Mężczyźni są przeważnie od razu mordowani, natomiast kobiety bierze się jako niewolnice. Niektóre  z nich zdołały uciec, przez co wiadomo o sprawie.

Handel jazydkami jest sprawnie zorganizowanym procederem przestępczym. Powstała nawet odpowiednia sieć logistyczna: „magazyny”, w których przetrzymuje się kobiety; transport autobusowy, wożący kobiety do handlarzy, a nawet akty sprzedaży. – Każda schwytana kobieta stanie się muzułmanką, jeśli zgwałci ją dziesięciu bojowników – powtarza słowa jednego z bojowników ocalała uciekinierka, która przedstawia realia życia niewolnic na terenie ISIS. Ten masowy gwałt, to tzw. „ibadah”, określany jako „wielbienie Allaha”.

– Oglądają brzuch, piersi, zęby… Zatrudniają nawet własnych ginekologów, którzy mają sprawdzać, czy dziewczyny są dziewicami. Ciężarne są zmuszane do aborcji, by mogły trafić na rynek niewolników – mówi dziennikarce TVN24 inna z kobiet o sposobach wybierania niewolnic.

Szy/kresy.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net