10 czerwca 2024
Wiadomości

Nowa premier o niezaszprycowanych: Najbardziej dyskryminowana grupa

Nowa premier prowincji Alberta w Kanadzie Danielle Smith określiła osoby, które nie wzięły udziału w przyjęciu eksperymentalnego preparatu w trakcie Wielkiej Histerii „najbardziej dyskryminowaną grupą” w kraju. Podkreśliła, że taka sytuacja jest dla niej „nie do zaakceptowania”.

Danielle Smith od 11 października jest premierem prowincji Alberta. W jednym z pierwszych przemówień skrytykowała segregację sanitarną w jej kraju. O osobach niezaszprycowanych powiedziała, że to „najbardziej dyskryminowana grupa, jaką kiedykolwiek w życiu widziała”.

– Społecznością, która mierzyła się z największymi ograniczeniami jej wolności w zeszłym roku, byli Ci, którzy podjęli decyzję, by się nie szczepić. Nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek w moim życiu doświadczyła sytuacji, kiedy kogoś zwolniono z pracy, nie pozwolono oglądać rozgrywek hokejowych z udziałem dzieci, czy odwiedzić ukochanych w domach opieki i szpitalach, nie wolno im było wsiadać do samolotu – powiedziała premier Smith.

– To, co zobaczyliśmy było ekstremalnym poziomem dyskryminacji. (…) Ostatnie czasy były, szczególnie zeszły rok, wyjątkowe i chcę, by ludzie wiedzieli, że uważam to za nie do zaakceptowania – dodała polityk.

– Nie zamierzamy tworzyć społeczeństwa opartego na segregacji, na podstawie wyboru medycznego – stwierdziła premier Smith.

nczas.com

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Nowa premier o niezaszprycowanych: Najbardziej dyskryminowana grupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net