Nowa zabawka w stylu gender – lalka trans

facebook.com/freeportbakery
facebook.com/freeportbakery

Amerykańska firma produkująca zabawki zdecydowała się wypuścić na rynek transseksualną lalkę. „Genderowa Barbie” będzie wzorowana na nastoletnim bohaterze reality show: chłopcu żyjącym jako dziewczynka.

Wzorem dla lalki będzie Jazz Jennings, chłopak z Florydy, który stał się sławny dzięki byciu „transgenderowym dzieckiem”. Jako kilkulatek stwierdził, że czuje się dziewczynką i zaczął przedstawiać się jako Jazz. Wkrótce pojawił się w programach telewizyjnych, które zapewniły mu sławę w USA, a następnie wydał książkę. Doczekał się także swojego własnego reality show, zatytułowanego „I am Jazz”.

To właśnie Jazz ma być modelem dla pierwszej „transgenderowej lalki”. Nastoletnia gwiazda zdążyła już zareklamować zabawkę w sieci. Postawę życiową chłopaka, który uważa się za dziewczynkę, pochwalił także producent nowej lalki, Robert Tonner. Firma Tonner powstała w latach 90. i jest jednym z ważniejszych producentów zabawek w USA. Wypuściła na rynek serie lalek z popularnych filmów, m.in. „Gwiezdnych wojen” czy „Władcy Pierścieni”. Posiada licencje od Disneya i DC Comics.

MGOT/polsatnews.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net