Nowy profil Konfederacji na Facebooku? „Partia, której nazwy nie wolno wymawiać”

We wtorek wieczorem na Facebooku pojawił się profil o nazwie „Partia, której nazwy nie wolno wymawiać”. Do tej pory polubiło go już prawie 80 tys. osób. Najprawdopodobniej jest to nowy profil partii Konfederacja, którą korporacja Meta w ramach ingerowania w politykę III RP usuwa bezprawnie ze swojej platformy Facebook.

Facebook usunął profil Konfederacji mający ponad 620 tys. obserwujących osób, powołując się na swoje mityczne „standardy społeczności”, bez wskazania jednak, który punkt regulaminu został złamany i w jaki sposób. Właściciel Facebooka nie odpowiedział na pytania legalnie działającej w Polsce parlamentarnej partii.

Partia założyła później profil „Konfederacja – Koło Poselskie”. Ten został usunięty po kilku godzinach. To wskazuje wyraźnie, że korporacja Meta wprost ingeruje w wewnętrzne sprawy państwa i pozostaje przy tym bezkarna.

Konfederacja najwyraźniej postanowiła obejść system. W serwisie pojawił się profil o nazwie „Partia, której nazwy nie wolno wymawiać”. Nie jest on oznaczony jako oficjalny profil partii, ale treści wskazują, że prowadzony jest przez osoby ściśle z tą formacją związane.

Na Twitterze link do niej udostępnił m.in. członek Rady Liderów Konfederacji Witold Tumanowicz.

Dziś rano wysłaliśmy na oficjalny profil Konfederacji zapytanie, czy wspomniany profil na Facebooku „jest oficjalnym profilem partii, czy ktoś się podszywa”. Jeśli otrzymamy odpowiedź, tekst zostanie zaktualizowany.

kontrrewolucja.net / twitter.com / facebook.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Nowy profil Konfederacji na Facebooku? „Partia, której nazwy nie wolno wymawiać”

  • 14 stycznia 2022 o 10:44
    Permalink

    A tymczasem YouTube założył ograniczenie wiekowe na osadzony powyżej filmik :q
    Polecam oglądać YouTube poprzez Piped ( https://piped.kavin.rocks/ ) – zero reklam, zero ograniczeń wiekowych i regionalnych, można czytać też komentarze bez utrudnień.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net