26 lutego 2024
Wiadomości

Nowy Redaktor Naczelny telewizji wRealu24

Założyciel naszego portalu Dominik Cwikła został Redaktorem Naczelnym Telewizji wRealu24.

Telewizja wRealu24 poinformowała wczoraj o zmianie na stanowisku Redaktora Naczelnego. Po ustąpieniu Piotra Szlachtowicza został nim Dominik Cwikła.

Szlachtowicz, jak podkreśla redakcja telewizji internetowej, pozostaje w redakcji i „dalej buduje razem z nami mocne, niezależne media wolne od cenzury”.

– Postanowiłem w końcu spróbować czegoś nowego i wkrótce będziemy mogli widzieć się na zupełnie nowych programach, również poza telewizją wRealu24. Niestety, czas i siły ludzkie są ograniczone i nie można na 300 proc. robić wszystkiego naraz. Dlatego postanowiłem zrezygnować z prowadzenia redakcji telewizji wRealu24. Natomiast pozostaję cały czas Redaktorem prowadzącym programy. Dlatego na naszej antenie widzimy się jak zawsze w środy i w czwartki – poinformował wczoraj Piotr Szlachtowicz na facebookowym profilu telewizji wRealu24.

Dominik Cwikła od prawie roku był Sekretarzem Redakcji telewizji wRealu24. Wcześniej wielokrotnie pojawiał się w programach w telewizji w charakterze komentatora.

Cwikła pracuje od ponad 10 lat. Ukończył studia na kierunkach dziennikarstwo i politologia w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Jest również założycielem naszego portalu. Oficjalnie wystartowaliśmy 25 stycznia 2015 roku.

materiały prasowe/kontrrewolucja.net

fot. BanBye.com / wRealu24

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net