6 kwietnia 2024
Wiadomości

Nowym premierem Zjednoczonego Królestwa będzie Hindus. Rishi Sunak jedynym kandydatem

Penny Mordaunt wycofała się z walki o szefostwo w oligarchii Partia Konserwatywna. Oznacza to, że jedyny kontrkandydat, Rishi Sunak zostanie nowym premierem. Sunak jest obywatelem Zjednonoczonego Królestwa, ale „ma indyjskie korzenie”, jak określają media. Jego rodzice zaś urodzili się w Afryce.

Rishi Sunak pozostał jedynym kandydatem na stanowisko szefa Partii Konserwatywnej, który uzyskał ponad 100 nominacji. Wcześniej z walki wycofała się Penny Mordaunt, a w niedzielę Boris Johnson.

Sunak ma 42 lata. Do obecnej oligarchii partyjnej należy od 2015 roku. W czasie Wielkiej Histerii był ministrem finansów.

Nowy premier jest Hindusem. Rodzice natomiast urodzili się w Afryce. Ojciec nowego premiera, Yashvir Sunak urodził się w Kolonii Kenii, dzisiaj Kenii. Matka zaś, Usha Sunak, urodziła się w Tanganice, dzisiaj Tanzanii.

Nie ma nic złego w tym, że ten człowiek zostanie premierem. Jednak chichotem historii jest fakt, że osoba mająca pochodzenie stricte z terytoriów niegdyś kolonialnych brytyjskiego imperium przejmuje władzę nad krajem.

dorzeczy.pl / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Nowym premierem Zjednoczonego Królestwa będzie Hindus. Rishi Sunak jedynym kandydatem

 • Rishi Sunak ładny kenijczyk murzyno-hindus

  Rishi Sunak narodowość bankierska:

  Rishi Sunak W latach 2001–2004 pracował jako analityk w banku inwestycyjnym Goldman Sachs,

  a następnie dla firmy zarządzającej funduszami hedgingowymi The Children’s Investment Fund ManagementInformacje powiązane z artykułem „The Children’s Investment Fund Management” w Wikidanych[7][8]. Był także dyrektorem firmy inwestycyjnej Catamaran Ventures, należącej do jego teścia, indyjskiego biznesmena NR Narayana MurthyInformacje powiązane z artykułem „N. R. Narayana Murthy” w Wikidanych[9]. W 2015 roku porzucił karierę biznesową dla polityki.

  Rishi Sunak wie gdzie konfitury:

  W 2009 Rishi Sunak poślubił, poznaną podczas studiów na Uniwersytecie Stanforda Akshatę Murty, córkę miliardera Nagavary Murthy’ego

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net