„Nur für PiS”? Do prokuratury wysłano zawiadomienie w sprawie… wtargnięcia do BLOKU w którym mieszka minister Niedzielski. Warzecha: Cały blok jest jego własnością?

Policja złożyła do prokuratury materiał zebrany w związku z przebywaniem grupy osób w bloku, w którym jedno z mieszkań zajmowane jest przez ministra Adama Niedzielskiego. TVP Info twierdzi, iż kilkanaście osób miało naruszyć prywatną własność ministra.

– My wiemy dokładnie, gdzie on mieszka i będziemy tutaj, nie raz, nie dwa – mówił na nagraniu na Twitterze jeden z mężczyzn. Według reżimówki, do zdarzenia doszło na jednym z warszawskich osiedli, gdzie Niedzielski ma swoje mieszkanie.

Z nagrania na Twitterze nie wynika, aby naruszono jego prywatną własność. Mężczyźni nagrywający zdarzenie znajdowali się jedynie w bloku. Mimo tego, policja przekazała do prokuratury materiały w tej sprawie.

– Policja przekazała prokuraturze materiały w sprawie „wtargnięcia do bloku”, gdzie mieszka pan minister. A to cały blok jest jego prywatną własnością? Lub może wprowadzono jakiś zakaz wchodzenia na klatki schodowe, jeśli się w danym bloku nie mieszka? – napisał na Twitterze Łukasz Warzecha.

– Najwyraźniej mamy w Polsce bloki, które są nur für PiS. Inaczej wniosku o „wtargnięcie do bloku”, w którym znajduje się m. in. mieszkanie ministra wyjaśnić nie umiem – skomentował z kolei Dominik Cwikła.

Jeden z internautów zaś zwrócił uwagę na hipokryzję środowiska PiS i ich sympatyków. Przy ministrze z nadania pisowskiej oligarchii, pojawiają się nawoływania, że „nie wolno nachodzić polityków w ich domach”. Ta sama strona zaś organizowała niegdyś protesty pod domem chociażby Donalda Tuska.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.