Obama szantażuje szpitale

foto: Redakcja Kontrrewolucja.net ⓒ
foto: Redakcja Kontrrewolucja.net ⓒ

Zabijanie nienarodzonych lub strata państwowych pieniędzy – przed takim wyborem stawia amerykańskie szpitale Barack Obama. Jeżeli w placówkach nie będzie można „usunąć” dziecka bądź dokonać operacji tzw. zmiany płci, administracja za karę odetnie fundusze.

Departament Zdrowia, Edukacji i Opieki Społecznej (HHS) informuje: wszystkie szpitale muszą wykonywać „aborcję” i „zmiany płci”, inaczej państwo nie będzie realizować kontraktu ubezpieczeniowego, a sprawa może trafić do Departamentu Sprawiedliwości. HHS zakazuje również odmowy udzielenia „świadczeń zdrowotnych” ze względu na „dyskryminację płciową” w kwestii „ciąży, tożsamości płciowej i stereotypów płci”. Wyraźnie podkreślono również, że tzw. reguła 1557 nie uznaje „wyjątków ze względu na religię”. 

„To Orwellowskie” – ocenia Ken Klukowski, prawnik z First Liberty Institute. „Poza tym to niezgodna z Konstytucją obraza dla Pierwszej Poprawki. Administracja Obamy chce narzucić niezgodę na biologiczny fakt ludziom, których wiara mówi o 'mężczyźnie' i 'kobiecie' to samo od tysięcy lat; że Bóg celowo stworzył ich w ten sposób” – pisze Klukowski na łamach Breitbart News.

Pomysł Obamy niepokoi tez lekarzy. – Terapia transpłciowa, zwłaszcza u nieletnich, powoduje nieodwracalne szkody u osoby, która jest zbyt młoda by świadomie się na to zdecydować – zauważa dr Jane Orient z Association of American Physicians and Surgeons.  – To przyzwolenie na radykalne eksperymenty społeczne, na które nie można wyrazić zgody. Chemiczna bądź chirurgiczna kastracja powinna być uznana za zbrodnię przeciw ludzkości – dodaje dr tłumacząc również, że przekonywanie pacjenta do jego urojeń jest błędem w sztuce lekarskiej i w innym kontekście niż płeć wyraźnie negowane przez psychiatrów. Tymczasem zmusza się lekarzy, by podtrzymywali w pacjencie płci męskiej przeświadczenie, że jest w rzeczywistości kobietą, i na odwrót.

MGOT/lifesitenews.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.