Obowiązkowa szpryca dla wszystkich dorosłych. Kaczyński: „Chcę pójść na całość. Liczę na opozycję”

Jarosław Kaczyński w rozmowie z „Interią” wprost przyznał, że „liczy na opozycję” w kwestii głosowania za wprowadzeniem totalitaryzmu sanitarnego w Polsce. Wyznał, że chce „pójść na całość” i sprecyzował, że ma tutaj na myśli przymus szprycowania nieprzebadanym preparatem na koronawirusa wobec każdego dorosłego.

– Ludzie muszą się szczepić, to sprawa podstawowa. Trzeba się zastanowić, biorąc pod uwagę realia i niechęć znacznej części społeczeństwa, co możemy tutaj zrobić. Wracam do sprawności państwa: sądy są tutaj ostatnią instancją – bez ich zreformowania, namówienia, by przestrzegały prawa, bo w gruncie rzeczy o to chodzi, trudno o zmianę. To wpływa na funkcjonowanie całego państwa, na różnych szczeblach i trzeba to brać pod uwagę – powiedział Kaczyński, przez co zwrócił uwagę, że de facto w kwestii tzw. pandemii sądy są po stronie społeczeństwa, a nie rządu.

Dodał, że chce „pójść na całość” w kwestii totalitaryzmu sanitarnego. Podkreślił, że chodzi tutaj m.in. o obowiązkowe szprycowanie preparatami od globalnych koncernów, warunkowo jedynie dopuszczonymi do obrotu na terenie UE z powodu wciąż trwających badań nad nimi.

Kaczyński zwrócił też uwagę, że wpisanie obowiązku szprycowania do rozporządzenia ministra zdrowia, tak jak innych szczepień, „jest bardzo proste”. – Można to nawet jutro załatwić. Tylko jak to wyegzekwować? Problem polega na tym, co dobrze odzwierciedla opowiadanie jednego z moich kolegów, który mieszka na wsi, ale pracuje w mieście. On mówi wprost: na mszy w mieście – wszyscy mają maseczki, w Warszawie też, ale na wsi tylko on. I teraz niech pan spróbuje tych ludzi zmusić, ludzi, na których w jakiś sposób wpływa opowieść kompletnie oderwana od rzeczywistości – przekonywał Kaczyński.

Określił też część swojej oligarchii jako „antyszczepionkowców”, przez co forsowanie totalitarnego prawa może „nie być takie proste”. – Wiem, że mamy w klubie antyszczepionkowców, że sami nie jesteśmy w stanie tego przegłosować, przy tak kruchej większości. Liczymy tu na opozycję. Realia – także te polityczne – trzeba brać pod uwagę, ale ja jestem zwolennikiem tego, by pójść na całość, biorąc nawet ryzyka polityczne i osobiste – zadeklarował szef rządzącej oligarchii.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Obowiązkowa szpryca dla wszystkich dorosłych. Kaczyński: „Chcę pójść na całość. Liczę na opozycję”

  • 29 grudnia 2021 o 09:44
    Permalink

    Czas tego gnoma wysłać do piachu, w końcu tak rozwścieczy Polaków, że znajdą i na tego pokrakę sposób.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net