Od jutra znowu „nauka zdalna” w opłacanych pod przymusem szkołach. „Trzeba dać ludziom normalnie żyć. To najbardziej odbije się na dzieciach” (WIDEO)

Minister Przemysław Czarnek ogłosił, że od czwartku szkoły przechodzą na tzw. naukę zdalną. Dotyczyć to ma szkół od V klasy szkół podstawowych w górę. Zdaniem polityków Konfederacji jest to bardzo zła decyzja, która uderzy w uczniów, a w żaden sposób nie pomoże w walce z Covid-19. – Ostrzegaliśmy, że tak będzie – mówią posłowie.

– Ostrzegaliśmy, że tak będzie. Pamiętam wymianę zdań z ministrem Czarnkiem przed Bożym Narodzeniem, gdzie on zapowiadał, że tylko na dwa tygodnie wprowadzona zostaje nauka zdalna. My mówiliśmy, że później i tak te szkoły zajmą – powiedział poseł Artur Dziambor (KORWiN).

– PiS zwyczajnie sobie nie radzi z tym co się dzieje. Trzeba było posłuchać Konfederacji, dać normalnie ludziom żyć, a dzieci wysłać do szkół – dodał.

Konfederacja zwraca uwagę, że przejście na naukę zdalna najbardziej odbije się na uczniach. Od początku lockdownu w szkolnictwie bardzo drastycznie wzrosły wskaźniki problemów psychicznych u dzieci. Posłowie Konfederacji twierdzą, że decyzja rządu odbije się po raz kolejny na zdrowiu psychicznym dzieci oraz poziomie nauczania.

– Nauka zdalna to fikcja. Każdy rodzic, który ma dzieci w wieku szkolnym o tym wie. Brak kontaktów interpersonalnych wśród dzieci ma katastrofalne skutki – zaznaczył poseł Krystian Kamiński (Ruch Narodowy).

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net