Odpoczynek od upałów. Temperatura w Polsce miejscami spadnie do 15 st. C (PROGNOZA POGODY)

W tym tygodniu będzie zdecydowanie chłodniej, niż w ostatnim czasie. W ciągu tygodnia miejscami temperatura spadnie nawet do 15 stopni Celsjusza w ciągu dnia. Im bliżej końca tygodnia, tym więcej będzie słońca.

Dzisiaj w całym kraju pochmurno. Na zachodzie Polski możliwe przelotne opady. W centrum możliwe duże opady, zaś na wschodnie i nad morzem możliwe są burze z gradem. Temperatura wyniesie 18-22 st. C.

Jutro pogoda poprawi się na zachodzie. Zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Im dalej na wschód, tym więcej chmur i szans na deszcz oraz burze. Temperatura wyniesie 15 stopni na wschodzie, 23 w centrum i 27 na zachodzie kraju.

W środę jedynie na wschodzie Polski spadnie przelotny deszcz. Temperatura wyniesie od 21 st. C na wschodzie, nad morzem i na Podhalu, 27 stopni w centrum i 29 stopni na zachodzie. Odczuwalny będzie jednak silny wiatr, który może złagodzić wyższą temperaturę.

W czwartek nad Polską znowu pojawi się zachmurzenie umiarkowane. Temperatura wyniesie 24-27 stopni Celsjusza w większości kraju, za wyjątkiem północy. Tam można spodziewać się 21-23 stopni.

W piątek na północy będzie pochmurno i spadnie niewielka ilość deszczu. Temperatura wyniesie 17-20 stopni Celsjusza. W pozostałej części kraju 23-25 stopnie.

W sobotę na wybrzeżu, Warmii, Mazurach i północnym Podlasiu spadnie deszcz. Temperatura około 20 st C, 25 st w centrum i 27 na południowym zachodzie. W niedzielę natomiast nie powinny wystąpić nigdzie opady. Temperatura od 26 stopni na wschodzie i Podhalu do 34 na zachodzie i w centrum.

rmf24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net