Odznaczenia dla pracowników punktu szprycy w Grodzisku zaatakowanego przez nieznaną grupę. Wśród odznaczonych kobieta, która aplikowała preparat Niedzielskiemu? (FOTO)

Nieznanej rangi odznaczeniem minister pandemii Adam Niedzielski odznaczył pracowników punktu szprycowania w Grodzisku Mazowieckim, który zaatakowała nieznana szerzej grupa „Polskich Żółtych Kamizelek”. Internauci spostrzegli, że wśród odznaczonych osób znajduje się kobieta, która m.in. aplikowała preparat Niedzielskiemu, wobec której to aplikacji narosło wiele wątpliwości.

O wątpliwościach wokół przyjęcia preparatu na koronawirusa przez Niedzielskiego i mocnych przesłankach w tym zakresie pisaliśmy TUTAJ. Teraz zaś w związku z odznaczeniem pracowników z Grodziska Mazowieckiego pojawiły się wątpliwości odnośnie sytuacji z ataku na punkt szprycowania.

Przypomnieć należy, że doszło do ataku nieznanej szerzej grupy „Polskie Żółte Kamizelki” na punkt aplikacji nieprzebadanych preparatów na koronawirusa w Grodzisku. Od razu wiele rzeczy rzuciło się w oczy, jak np. brak informacji o zajściu ze strony samej grupy, agresja członków grupy, wśród których są działacze KOD oraz wyjątkowa reakcja, do tego niesamowicie szybka, ze strony ministra pandemii Adama Niedzielskiego, który zwykle wszelkie informacje dotyczące sprzeciwu wobec przymusu szprycowania czy wobec lockdownu ignorował.

– Minister @a_niedzielski wręczył odznaczenia pracownikom punktu szczepień z , którzy padli ofiarą agresji antyszczepionkowców – poinformował wczoraj oficjalny profil ministerstwa na Twitterze.

Przede wszystkim uwagę zwraca degradacja rangi odznaczenia państwowego. Jeżeli każda osoba, która została napadnięta lub każda osoba, która wykonuje płatną pracę otrzymałaby odznaczenie, ile ono byłoby warte? – Jakie to odznaczenia? – zapytała reporterka Radia Maryja Zuzanna Dąbrowska. – Jaka jest ranga tego orderu? – spytał również Rafał Dudkiewicz.

Jednak największy niepokój budzi spostrzeżenie dotyczące jednej z odznaczonych osób. Internauci zwrócili uwagę na niezwykłe podobieństwo kobiety na zdjęciu do osoby, która miała aplikować rzekomo preparat na koronawirusa Adamowi Niedzielskiemu i innym politykom rządu.

Nie można tego stwierdzić z całą pewnością, jednak podobieństwo jest mocne. Poza kolorem i długością włosów, w oczy rzuca się smartwatch noszony na lewej ręce z takim samym paskiem. Brak komentarza ministerstwa nie pomaga ludziom pozbyć się przeświadczenia, że sytuacja w Grodzisku prawdopodobnie była ustawką na korzyść rządu i jego propagandy pandemicznej, której efektem może być narzucanie kolejnych niepotrzebnych, bezsensownych i szkodliwych obostrzeń oraz segregacji sanitarnej.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.