Oficjalne dane MZ pokazują jasno: W 2020 roku ponad 13 mln mniej hospitalizacji niż w 2019. Czemu więc ograniczano dostęp do lekarzy oraz wprowadzono lockdown?

Dr Paweł Basiukiewicz udostępnił oficjalne dane Ministerstwa Zdrowia dotyczące liczy hospitalizacji w poszczególnych miesiącach w roku 2019 i 2020. W drugim roku, który był rokiem tzw. pandemii, ich liczba była łącznie ponad 13 mln mniejsza. Mimo tego, pod pretekstem „ochrony służby zdrowia przed przeciążeniem” oraz tzw. „pandemii”, ograniczano ludziom dostęp do lekarzy i podzielono szpitale na „zwykłe” oraz „covidowe”.

– Liczba osobodni hospitalizacji 2019 vs 2020. To jest parametr lepiej obrazujący rzeczywiste. obłożenie szpitali, gdyż porównuje wartości bezwzględne – napisał na Twitterze dr Paweł Basiukiewicz udostępniając tabelę. Jak zaznaczył, są to dane Ministerstwa Zdrowia.

Jeden z użytkowników dodał do tabeli różnice w miesiącach oraz łączne sumy. Wychodzi, że w 2020 roku miało miejsce 13,4 mln hospitalizacji mniej, niż w 2019.

Inny z internautów zwrócił uwagę, że „w listopadzie 2020 kiedy mieliśmy największy pik zakażeń jest jedna z największych różnic”.

Z kolei profil portalu ordomedicus.org przytoczył podobną informację z Niemiec. Z tekstu na aerzteblatt.de wynika, że w 2020 roku obłożenie łóżek szpitalnych było „historycznie niskie”, ponieważ liczba hospitalizacji spadła o 13 proc..

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Oficjalne dane MZ pokazują jasno: W 2020 roku ponad 13 mln mniej hospitalizacji niż w 2019. Czemu więc ograniczano dostęp do lekarzy oraz wprowadzono lockdown?

  • 30 lipca 2021 o 19:57
    Permalink

    Należałoby także postawić inne pytanie: skoro w 2020 roku było o 13 mln mniej hospitalizacji, to dlaczego naszej wspaniałej „służbie zdrowia” groziła (de facto nastąpiła) niewydolność? Jak to możliwe? Ale polskojęzyczni tubylcy są niestety nieprzemakalni.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net