Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Grzegorz Braun niewiele niżej od oficjalnie namaszczonego kandydata PiS

Wybory na prezydenta Rzeszowa zwyciężył w pierwszej turze kandydat tzw. totalnej opozycji Konrad Fijołek. „Namaszczony” przez propagandę rządzącej oligarchii Marcin Warchoł zajął trzecie miejsce, zyskując jedynie tysiąc więcej głosów od kandydata prawicy Grzegorza Brauna.

Frekwencja w wyborach wyniosła 54 proc.. Jak w nocy podała Miejska Komisja Wyborcza w Rzeszowie, zwyciężył Konrad Fijołek z wynikiem 56,51 proc. głosów.

Drugie miejsce zajęła kandydatka z obozu rządzącego Ewa Leniart z wynikiem 23,62 proc.. Dopiero trzecie miejsce znacząco odbiegające od pozostałych zajął główny kandydat obozu rządzącego Marcin Warchoł z wynikiem 10,72 proc.. Ostatnie miejsce zajął lider Konfederacji Korony Polskiej Grzegorz Braun z wynikiem 9,15 proc..

Przeliczając na ilość głosów, kandydaci otrzymali ich odpowiednio: Fijołek – 45 tys.; Leniart – 18,8 tys.; Warchoł – 8,5 tys.; Braun – 7,3 tys.. Różnica między Braunem a Warchołem wyniosła jedynie 1250 głosów.

rmf24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

4 thoughts on “Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Grzegorz Braun niewiele niżej od oficjalnie namaszczonego kandydata PiS

 • 14 czerwca 2021 o 11:03
  Permalink

  Widać od dłuższego czasu, że poparcie dla osób wolnościowych i proponujących realistyczne i trzeźwe podejście do życia społecznego i gospodarczego utrzymuje się na stałym poziomie 10%. Patrz → Krzywa Gaussa dotycząca rozkładu populacyjnego cech (w tym inteligencji).

  Odpowiedz
 • 14 czerwca 2021 o 16:20
  Permalink

  Ale ten Nowy to z wyglądu potworna wschodnia wiocha, a o żonie z tymi strąkami na głowie to już szkoda gadać. Wot przedstawiciele wschodniego Zakarpacia z bolszewicką wizją świata.

  Odpowiedz
 • 14 czerwca 2021 o 16:40
  Permalink

  Jak sobie durnie wybrali, tak i będą mieli. Nie rozumiem tylko, jaki trzeba mieć zaczadzony umysł, aby wybierać kogoś z totalnej (antypolskiej) opozycji. Ilu jeszcze przykładów kłamstw PO potrzeba, aby ludzie przejrzeli na oczy?!

  Odpowiedz
  • 18 czerwca 2021 o 19:27
   Permalink

   Może kilka promów z Stoczni Szczecin albo milion elektrycznych samochodów?

   A może nie 10 MLD zł na swoją reżimową szczujnie TVPIS tyłko 20?

   PISoBOLSZEWICKIE towarzysze mają nieograniczone możliwości.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.