1 marca 2024
Wiadomości

Oficjalny powrót Wielkiej Histerii. Szef WHO wzywa rządy do wdrażania restrykcji

– W miarę wzrostu liczby hospitalizacji i zakażeń koronawirusem, rządy muszą wdrożyć wypróbowane i przetestowane środki, takie jak maseczki, wentylacja oraz protokoły testowania i leczenia – ogłosił szef WHO Tedros Adhanom Gheberyesus. Przekonywał również, że tzw. pandemia „pozostaje stanem zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym”, w związku z tym – według WHO – obowiązuje „najwyższy poziom alarmowy”.

– Pandemia Covid-19 jeszcze się nie skończyła i jest jeszcze daleko do jej końca – ogłosił szef WHO podczas konferencji prasowej. Zaapelował też do rządów o wdrożenie restrykcji wielkohisterycznych.

– W miarę wzrostu liczby hospitalizacji i zakażeń koronawirusem, rządy muszą wdrożyć wypróbowane i przetestowane środki, takie jak noszenie maseczek, ulepszona wentylacja oraz protokoły testowania i leczenia – przekonywał Gheberyesus.

Tu należy zaznaczyć, że według oficjalnych danych wspomniane środki rzeczywiście były „wypróbowane i przetestowane”, zaś ich efekty były znikome. Obecnie nawoływanie do ich wprowadzenia – znając negatywne konsekwencje – można uznać za zbrodnię.

Szef ds. sytuacji kryzysowych WHO Michael Ryan z kolei ogłosił, iż liczba pozytywnych wyników testów na koronawirusa na świecie wzrosła w ciągu ostatnich dwóch tygodni o 30 proc.. Głównie są to podwarianty Omikrona BA.4 i BA.5.

Narzekał również na zniesienie sanitaryzmu w wielu państwach, przez co ciężej jest „monitorować epidemię”.

– Wirus nadal swobodnie krąży, a rządy nie rozkładają skutecznie ciężaru choroby zgodnie ze swoimi możliwościami, zarówno w przypadku hospitalizacji w ciężkich przypadkach, jak i rosnącej liczby osób w stanie po zakażeniu, często określanych jako long covid – twierdził szef WHO Gheberyesus.

polsatnews.pl / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net