15 czerwca 2024
RodzinaWiadomości

Ogromna skala morderstw nienarodzonych

foto:Pixabay
foto:Pixabay

Liczba legalnie dokonanych w Polsce zabójstw nienarodzonych od czasu zaprzysiężenia prezydenta Andrzeja Dudy przeraża. Morderstwa te opiewają bowiem na ogromną liczbę 1040 dzieci. Już w tym miesiącu rozpatrzona przez Sejm zostanie obywatelska inicjatywa ustawodawcza „Stop Aborcji” zmierzająca do pełnej ochrony dzieci w łonach matek. 

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej przedstawiciele antyaborcyjnej inicjatywy podkreślili, że każdy dzień, w którym obowiązuje prawo w obecnej formie, oznacza śmierć w potwornych męczarniach trójki dzieci. Z danych Ministerstwa Zdrowia za rok 2014 wynika, że w Polsce dokonano w tym okresie 971 morderstw dzieci nienarodzonych w majestacie prawa, za publiczne pieniądze.

Szacuje się, że od czasu zaprzysiężenia prezydenta Andrzeja Dudy w Polsce odebrano życie 1040 dzieciom nienarodzonym. Natomiast od zaprzysiężenia Sejmu VIII kadencji, w którym PiS posiada zdecydowaną większość, w wyniku dzieciobójczej praktyki zamordowano aż 800 nienarodzonych. O połowę mniej takich przypadków odnotowano od czasu zarejestrowania inicjatywy „Stop Aborcji”.

Wszystkie te dzieci mogłyby się urodzić, gdyby parlamentarna większość, określająca się mianem konserwatywnej, w pierwszych dniach swojej służby narodowi zniosła tzw. „kompromis aborcyjny”.

Obywatelską inicjatywę ustawodawczą „Stop Aborcji” poparło ponad 450 tys. Polaków. Projekt znoszący możliwość legalnego zabijania dzieci zostanie rozpatrzony jeszcze w tym miesiącu przez Sejm RP.

Maj/pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net