„Onet” jest zaskoczony, że Djokovic, który nie przyjął szprycy ma udziały w firmie pracującej nad lekiem na Covid-19

Portal onet.pl jest zaskoczony, że znany serbski tenisista Novak Djokovic, który nie przyjął preparatu na koronawirusa od wybranych globalnych koncernów, warunkowo jedynie dopuszczongo do obrotu na terenie Unii Europejskiej, posiada udziały w firmie, która pracuje nad lekiem na Covid-19. Jak czytamy, „informacja ta może zaskakiwać”, choć oczywiście tak nie jest.

Agencja Reuters podała, że tenisista Novak Djokovic nabył 80 proc. udziałów w duńskiej firmie biotechnologicznej QuantBioRes. Pracuje ona nad opracowaniem leku na Covid-19.

Dyrektor generalny firmy Ivan Loncarević potwierdził te informacje. Dodał, że inwestycji dokonano już w czerwcu 2020 roku, jednak nie podał szczegółów.

– Informacja ta może zaskakiwać, biorąc pod uwagę fakt, że Novak Djoković to zadeklarowany przeciwnik szczepień na COVID-19 – twierdzi Przemysław Gajzler na onet.pl. Tymczasem jest to jak najbardziej logiczne podejście. Wynalezienie leku nie tylko uderzy w globalne koncerny farmaceutyczne odbierające nam w zamian za preparaty na koronawirusa ogromne pieniądze, w skali globalnej notując rekordowe zyski. Lek na Covid-19 byłby też cassusem do zakończenia Wielkiej Histerii w państwach Zachodu, co byłoby dobre dla społeczeństwa jak również państwa.

„Onet” najwyraźniej wierzy we własną propagandę o „antyszczepionkowcach”. Pojęcie to oznacza osobę sprzeciwiającą się szczepieniom ludzi przebadanymi i potwierdzonymi jako bezpieczne i skuteczne, który sprzeciwia się naukowym faktom na podstawie swojego „widzimisię”. Tymczasem „antyszczepionkowcem” obecnie wielkie media finansowane przez rządy i koncerny farmaceutyczne nazywają każdego przeciwnika nielegalnych, niepotrzebnych, szkodliwych i nieraz absurdalnych restrykcji, które nie chcą przyjąć nieprzebadanego preparatu, co do skuteczności którego mnóstwo lekarzy i specjalistów ma poważne wątpliwości. „Antyszczepionkowcami” media mętnego nurtu nazywają też osoby, które są przeciwne przymuszaniu ich czy innych osób do przyjmowania jakichkolwiek preparatów nawet wtedy, gdy same dobrowolnie przyjęły wszelkie możliwe szczepienia czy preparaty. Stąd zapewne dysonans poznawczy redakcji „Onetu”, że własne manipulacje i własną propagandę przeznaczoną dla najgłupszego typu odbiorcy traktują jako fakt, a nie wymysł nastawiony na zwiększenie sprzedaży oraz paniki.

– Jak podkreślił Loncarević, QuantBioRes to firma, która pracuje nad lekiem na COVID-19, a nie szczepionką. Firma opracowuje peptyd, który hamuje koronawirusa od infekowania ludzkich komórek. Badania kliniczne spodziewa się rozpocząć w Wielkiej Brytanii tego lata. QuantBioRes zatrudnia 11 naukowców, którzy nad lekiem pracują w Danii, Australii i Słowenii – czytamy dalej na onet.pl.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net