Opaski mają bronić kobiet przed gwałtem?

W Szwecji, podobnie jak w całej zachodniej Europie, rośnie liczba gwałtów i przypadków molestowania dokonywanych przez imigrantów z krajów muzułmańskich. Szwedzka policja postanowiła, iż będzie bronić kobiet przed przemocą przez… rozdawanie im opasek ostrzegawczych.

foto: Wikimedia Commons (edytowane)
foto: Wikimedia Commons (edytowane)

Opaski z napisem “Nie dotykaj mnie” mają, zdaniem szwedzkich funkcjonariuszy, zapobiegać agresji seksualnej. – Chodzi nam o zwrócenie uwagi na problem i zachęcenie kobiet do zgłaszania tego typu zachowań – tłumaczy absurdalny pomysł szef szwedzkiej policji, Dan Eliasson. Potwierdza on, iż liczba przypadków przemocy seksualnej w Szwecji wzrosła, a sprawcami w większości są imigranci. Opaski to pomysł na zapobieganie tej przemocy. Policjanci planują rozdawanie ich kobietom jako “środka prewencyjnego”. Ignorują nawet fakt, iż większość imigrantów nie zna szwedzkiego, więc i tak nie przeczyta komunikatu na opasce.

Miesiąc temu policja szwedzka opublikowała raport, który wykazuje wyraźnie, jak bardzo zwiększyła się liczba gwałtów i przypadków molestowania, których ofiarami są Szwedki. Niestety, raport nie zawiera informacji o imigrantach, a przyczynę agresji widzi w “alkoholowej kulturze nordyckiej” i “propagowaniu męskości”.

MGOT/panstwochrzescijanskie.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net